Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről, ha egy...

Mit gondoltok erről, ha egy fiú azért nem jár egy lánnyal sem, mert tudja, hogy vannak tőle jobb, helyesebb, tökéletesebb fiúk, akik úgyis lenyúlnák tőle a lányt?

Figyelt kérdés
Már így is volt nem is egyszer, hogy egy lány barátommal vagy ismerősömmel sétáltam és beszólogattak, hogy a lánynak, hogy mit vagy ezzela nyomival meg láttam, hogy pofátlanul stírölték a lányt midnig, akivel éppen voltam, szinte már direkt elakarták szedni tőlem, pedig valójában ők csak barátok nekem vagy épp lány ismerőseim csak és a legtöbbel puszin kívül semmi sem volt. Egy lányt, akivel smároltam pár hete le is nyúlta egy srác.

2014. júl. 4. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te egy balek vagy.
2014. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogy egy idióta...
2014. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinél vannak jobb, helyesebb fiúk, mindenkinek más jön be. Még mindig jobb, megpróbálni valakivel, akit szeretsz, mint utána azon lamentálni, hogy mi lett volna ha... Nyilván kívülállóként könnyű nekem ezt mondani, de próbáld meg fejleszteni az önbecsülésedet, ahelyett, hogy már eleve feladod egy kapcsolatnak még a lehetőségét is.
2014. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy riban.cokkal vagy mindenki csak vígasztalódni megy hozzád, amúgy ez marhaság ha szeret nem fog elhagyni
2014. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát csak én annyira béna srác vagyok, meg gyenge is és még csak nem is egy hű, de tapasztalt macsó típus. Tele vagyok hibákkal, a testem és fejem sem tökéletes, sőt, inkább taszító. Igazából megköszöntem már nem is egyszer az élettől, hogy legalább már csókban volt részem meg egy kis pettingben, mert egy magamfajta nyomi, ronda, béna srác tényleg legtöbbször még ezt sem érdemli meg.
2014. júl. 4. 16:30
 6/11 anonim ***** válasza:

a 85%-os -nak van igaza, fejleszteni kéne az önbecsülésedet, és főleg ha egy lánnyal vagy rá kellene figyelni nem azt, hogy a körülötted állók mit csinálnak...

Ha megerősödsz lelkileg, és nem leszel tele félelmekkel azt a lányok megérzik és komolyan is vesznek..

Első körben dönts el miben vagy a legjobb, azt erősítsd maximumra, az fog adni egy nagy adag önbizalmat, és már csak ettől jobban érzed magad, utána jönnek majd a lányok.. :)

2014. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azt, hogy fél.
2014. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mondjuk 7/10 vagyok, volt egy fiú, aki 3/10 volt, odavoltam érte. Nem jött össze velem, mert szerinte úgyis megcsalnám, mert sokkal jobb kategória vagyok nála. Összejött egy 2/10-es lánnyal és 6 éve boldogok. Én meg 6 éve rágom utána a kefét...:(


27n

2014. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8/8 is jól látja, ajánljuk a " Túl jó nő a csajom"

című klasszikust Neked a témában, abban az összes kérdésedre benne van a válasz... :))

2014. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lúzer, hogy hagyja elveszni a lányt aki már egyszer őt választotta, vagy csak választaná...
2014. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!