Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megyek a barátommal meg pár...

Megyek a barátommal meg pár közös ismerősünkkel nyaralni, és 1 házat bérelünk ki. Milyen Hálóruhát válasszak?

Figyelt kérdés

Nemrég óta vagyunk együtt, és ha együtt alszunk, akkor persze nincs semmi hálóruha, de ilyen együttnyaralós alkalomra milyen pizsit ajánlanátok?


Nem akarok valami kis édes macis pizsit meg semmi vadító szexy hálóinget, mert ugye fürdés után teraszra még külni, beszélgetni stb - franciabugyiban sem szándékozom végiglejteni.

20 évesek vagyunk kb.


Rövidujjús pizsama, vagy valami hálóing? Vagy mégis mit?

Ja és olyat találok olcsóbban valahol? Nem Etam meg Aranypók, Intimissimi stb..

Kínai üzletekben vannak aranyos kis hálóringek vagy pizsik?

Sajnos most kevés pénzem van :(


2008. aug. 21. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen vannak, bár most már ott sem olcsók. Szerintem jó választás lehet egy pamut top kis nacival... Amúgy praktikusabb a rövid pizsi :D Jó nyaralást!
2008. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
top meg rövid short is megteszi szerintem :)
2008. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1hossza póló is jo, én azt szoktam ilyen esetekbe..
2008. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is voltam már barátokkal és a barátommal nyaralni és én egy kényelmes rövidgatyót vittem, mivel franciabugyit én se akartam..szóval kicsit nagyobb volt mint a franciabugyi, de legalább normálisan takart:D, meg valami kis póló vagy top.
2008. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!