Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátommal kettesben leszünk...

A barátommal kettesben leszünk szilveszterkor náluk. Milyen fölsőbe menjek?

Figyelt kérdés
farmernadrág az alap nálam, de milyen fölsőt vegyek fel szerintetek?
2009. dec. 30. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szexit! :))))
2009. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
valami kivágott :)
2009. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

attól függ..

ha rocker a csaj akkor kivágott felső?:P:D


nemtudom milyen a stílusod .. ha átlagos akkor az előttem szólokkal értek egyet.

ha vadabb akkor meg vmi fűző szerű?

ami neked tetszik és jól is érzed benne magad.. a kényelem is fontos:)

2009. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
én pántatlan felsőt vennék fel :)
2009. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is gondolkodtam ezen, nem gondoltam, hogy otthonra annyira kikellene öltözni. Nem tudom milyen meleg szokott lenni a barátodnál, de ha ilyen csőtoppba fáznál akkor ne azt vegyél fel, hiszen tél van! :) Szerintem én valami kivágott hosszú ujjú felsőbe megyek, semmi extrával.
2009. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy nem akarok kiöltözni, nem tudom hogy mit kell ilyenkor felvenni, mert én még sohasem voltam másoknál szilveszterezni, mindig otthon voltam pizsamában :D
2009. dec. 30. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettesben lesztek úgyis hamar lekerül, szóval nem érdemes sokat tökölni ezzel :D
2009. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem vennék semmit:)Tuti jó szilveszter lenne:D

Én tavaly karácsonykor mentem úgy a pasimhoz hogy volt rajtam egy hosszú kabát alatta egy iszonyat durva fehérnemű:)Hát nagyot nézett.....

2009. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy csak ketten lesztek, még látszódjon, hogy azért szilveszter van. Vannak ezek a "csillogós" topok. Szerintem egy aranyszínű passzolna a farmerhez. Mangoban találsz ilyesmikből egy csomót.

Erre az anyagra gondoltam:

[link]

[link]

[link]

Am meg legyél szexi, rittyentsd ki magad, göndörítsd be a hajad, érezze, hogy szuka vagy! :)

2012. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!