Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a fényes harisnya szerint...

Ciki a fényes harisnya szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

nem. nekem tetszik.


31/N

2015. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hétköznapra szerintem igen. Elegánsabb ruhához való inkább.
2015. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ági 22 ***** válasza:

Azt azért elmesélhetnéd, mit jelent az, hogy fényes? Pl. linkelhetnél egy harisnyát.

Mert sokan szerintem azt hiszik, hogy pl. egy lycrás harisnya fényesnek minősül, pedig nem az.

2015. febr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem ciki
2015. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, de a csillogós lehet.
2015. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ladykama ***** válasza:
én fiú vagyok és nekem nagyon bejönnek a fényes harisnyák.Szerintem nagyon feldobja a lábaknak a szépségét.A lurex harisnyák is tetszenek de inkább a lycrás fényes harisnyákért vagyok ida.Mint például a wolford neon harisnyák amik nagyon szépek csak sajnos nagyon drágák.
2015. febr. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, csak tudni kell mivel és hova felvenni. Pl hétköznap egy egyszerű szoknya + pólóval elég érdekesen nézne ki. Én inkább elegánsabb szoknya és blúzokhoz vagy alkalmi ruhákhoz húzom fel
2015. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"hétköznap egy egyszerű szoknya + pólóval elég érdekesen nézne ki" Pedig azt hinné az ember, főleg férfiak, hogy pont ezekhez megy a harisnya, de én is gyakran látok egyszerű öltözékhez fényes harisnyát hordót, igaz jobban a tinik, de nem ritka, hogy tavasszal rövidnadrággal is hordanak lányok.
2015. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!