Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyatartóhoz combfix kell...

Harisnyatartóhoz combfix kell vagy másforma harisnya?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát ha szilikoncsíkos a harisnya, attól még fel lehet csiptetni?

Ezeket egybe szokás venni, vagy külön is jó? Úgy nem lesz felemás?

Kb mennyibe kerül, és hol?

Harisnya nélkül a Harisnyatartó, fehérneművel szexi vagy fura?

Vagy sima combfix is jó fehérneművel?

Pasihoz lenne....


2015. jan. 21. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Harisnyatartóhoz sima harisnya kell, szilikon nélkül. A szilikonossal "buggyosodik" a tartó része ha előrehajolsz. Külön is lehet venni, fekete, fehér általában egyforma. Viszont szilikon nélküli harisnyát nem olyan egyszerű szerezni, javaslom hogy kezdd azzal, és attól függően hogy milyen színűt találsz, válassz harisnyatartót. Harisnya nélkül szerintem elég vicces lenne, bugyi nélkül a h.tartó+harisnya oké (ha jól értem a kérdést). Sima combfix (h.tartó nélkül), fehérneművel teljesen jó.
2015. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem vékony a combod akkor a harisnyatartós verzió sokkal jobb mert nem vág be.
2015. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a tartó a lényeg, jó a sima combfix is.

Viszont feketét vegyél, az szerintem és a közvélemény szerint is átlagban sokkal szexibb.

F

2015. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Combfixből csak olyat tudsz rácsiptetni, amin nem egy vastag, hanem két vékonyabb szilikon csík van, mert akkor a kettő között pont rá lehet tűzni.

De ahogy az egyik válaszadó írta, ilyen esetben ha előrehajolsz, akkor a combfix a helyén marad, a harisnyatartó meg buggyosodik. Bár nem hiszem, hogy ez bármelyik pasit is zavarná.

De ha már érdemes rendes, harisnyatartóhoz való harisnyát venni, vagy esetleg olyan, ami nem szilikonos, hanem gumis (olyan, mint a bokaharisnyáknak a széle).


Egyben nem nagyon lehet találni, legalábbis nekem mikor én kerestem, akkor nem találtam. Olyat is keveset, ahol bugyi és melltartó volt a harisnyatartóhoz.

De azért lehet találni olyat, ami összepasszol, leginkább feketében.


Szerintem harisnya nélkül elég érdekes:D Akkor csak ott lóg róla az a 4 kis izé:D

De a harisnyatartó és a harisnya bugyi nélkül okés, hiszen gondolom szex közben is fent szeretnéd hagyni:)


Én nem rég vettem, 2500 volt a harisnyatartó, 800-1400 forint a harisnya (két félét vettem, egy gumisat és egy simát), plusz 1500 forint a bugyi.

A Tescoban láttam amúgy egy nagyon szép darabot, csak a melltartója nem passzolt:( Meg mivel törtfehér volt, nehezen találtam volna hozzá fehér harisnyát (szinte mindenhol csak feketét és testszínűt láttam). Az talán 5000 forint körül volt, de lehet már nem lehet kapni:D

2015. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos infót!! Előző, még annyit megírnál hogy hol vásároltad meg?
2015. jan. 23. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegeden:D
2015. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!