Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki sikeres fotómodell legyen? A többi lejjeb.

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a modelliskolákra (kell-e egyáltalán?), testi adottságokra,stb. Milyen személyiség vagy fellépés kell ahhoz,hogy megálld a helyed? Hogy vágtatok bele? Mik azok amiket elvárnak? Hirtelen ennyi jutott eszembe,de minden tapasztalatra,információra kíváncsi vagyok. Azok válaszoljanak akik jártasak a szakmában,főleg akiknek gyereke van.... Köszönöm.
2010. febr. 10. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nincs gyerekem, viszont fogok menni márciustól manöken tanfolyamra. Azt kérték tőlem, hogy küldjek képet magamról, majd miután elfogadtak azt mondták, hogy lessz hair styling smink és manökenjárás óra. ezen kívül fényképeznek és ennyi azt hiszem...de úgy rémmlik hogy valami tánc is volt, vagy az külön? nemtudom. majd hogyha elkezdem a tanfolyamot még írok. De ez egy román ügynökség, nem tudom, hogy magyarországon hogy s mint van. Ezeken kivül nállunk még szerveznek divatbemutatókat de godnolom, hogy ez nállatok sincs másképp. Remélem segítettem 13/L
2010. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és az attól függ hogy milyen ügynökség. van ahova csak 16+ van ahol 18+ stb. Szóval érted..mindenhol mások a követelmények. (előző voltam)
2010. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
OK! Írjál még a témával kapcsolatban,várom. Egyébként hány kg vagy hány cm magas. Én 52 kg vagyok 168cm. Kissé körte testalkattal rendelkezem. Szerinted ezek az adatok megfelelőek? És mi a keresettebb? A nőies vagy a fiús alkat?
2010. febr. 11. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit elmúlt ez a téma, de azért válaszolok:) Alacsony vagy, min. 173 cm kell, és a fiúsabb, deszka alkatokat keresik. a nőies, cicis lányokat nm igazán szeretik, mert elvonja a figyelmet a ruhákról.
2010. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!