Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiszámoltam, 80C-s melltartó...

Kiszámoltam, 80C-s melltartó kéne nekem,11 éves vagyok, anyukámmal sosem beszéltünk még erről, hogyan kéne közölnöm vele, h szeretnék melltartót?

Figyelt kérdés
Bunkó válaszokat nem szeretnék hallani, mint például a tipikus: "anyu, szeretnék melltartót". Előre is köszi!
2008. aug. 22. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Öööö... az miért is bunkó? Mond el, hogy szeretnél egy melltartót és kész, anyukád tudja, hogy ezt hordják a nők meg ilyesmi, feltételezem neki is van... Nem olyan kínos téma ez mint, például az első szex, balhé a suliban, drogok mittomén..
2008. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
80C-s melltartó 11 évesen? hu, hát ez durva:D egyébként sztem beszélgess el vele, hogy úgy érzed már szükséged van rá, meg hogy esetleg már a többi barátnődnek is van. Kérd meg szépen, hogy jöjjön el veled és válasszatok együtt. Anyukádnak biztos jól fog esni hogy az ő kicsi lánya már nem is olyan kicsi:P
2008. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy 80C ??

Ezt leginkább úgy tudod megállapítani, ha felbróbálod.

Nagyobb áruházakban, hipermarketekben ezt könnyen és észrevétlenül megteheted. Esetleg anyukádnak mondhatod, hogy már jó pár osztálytársadnak van, te is szeretnél !

Én már nem is emlékszem, hogy velem hogyan is történt az 1. melltartó vásárlás, de vmi gagyi darab volt, azt tudom.. :)

2008. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy történt az első melltartó vétel hogy anyukámét nyúltam le mert nem mertem szólni. Aztán megtalálta nálam és inkább vett nekem egyet:D

De szerintem nyugodtan szólj neki hogy kellene, hiszen a 80C méret elég nagy, és melltartó nélkül zavaró lehet nyári ruhákban mászkálni. Vagy esetleg mikor vásárolni vagytok nézegesd a melltartókat, szerintem tudni fogja mit akarsz.

2008. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy szeretnél egy melltartót. Nem kell ezt túl csicsázni. Biztos nem fogja azt mondani, hogy: "kislányom, nem veszek neked és kész, hogy mersz ilyeneket mondani". Ez valójában nem bunkóság.. de ha neked az... :)
2008. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs hogy ezt írom ,de ha tényleg 80C melltartó kell,anyukád is gondolhatna rá hogy szükséged van melltartóra anélkül hogy neked kelljen kérni.Biztos van zsebpénzed,vegyél magadnak és kész.
2008. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Én most 13 éves vagyok,és nekem ez pont fordítva van/volt,mert én még nem igazán akartam melltartót hordani(nem is olyan nagy még most sem a mellem),de nekem a nagymamám sorba vette a melltartókat:D,aztán anyukám is elkezdte venni,sz.val a kérdésedre válaszolva egyszerűen,ha cikinek érzed,vagy v.mi,akkor elkezdesz x témáról beszélni,aztán rátérsz pl.arra,hogy anya az osztályba már tök sok lány hord melltartót,és aztán megkérdezed,hogy szerinte nem kéne-e már neked?Ha nem is tudom miért azt mondaná,hogy nem kell:D,amit kétlek,akkor mond neki,hogy te már nagy lányka vagy,és kell neked melltartó,mert ha például leöntöd magad v.mivel,és átlátszik a bimbód:D,akkor az ciki,stb.

Sz.val csak hajrá,sok sikert!Barbi

2008. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a zsebpénzedből is vehetsz, én kinaiban szoktam venni, ott nem drágák.
2008. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én anyámmal elmentem egyszer egy fehérnemű boltba és felpróbáltam párat és megkérdezte kell-e szal nem kell félni:D
2008. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jolvan, azota mar beszeltunk, minden okes, nem kell tobb valasz, koszi nektek mindent! :-)
2008. szept. 1. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!