Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten hol vannak olyan...

Pesten hol vannak olyan üzletek, ahol olyan cipőket- és ruhákat lehet venni, ami külföldről van? Szóval nem ilyen Deichmann vagy CCC .

Figyelt kérdés
én légyszíves ne online shop-ot mondjatok, mert cipő méretben főleg nem vagyok biztos

2015. febr. 7. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! www.gowestdivat.hu A nyugatinál van két boltjuk, egymással szemben az egyik a Go West, a másik a Perfetto. Nézd meg a közös honlapjukat, kizárólag olasz termékeket árulnak baráti áron. A legnagyobb közösségi oldalon jelöld be őket, vissza fognak igazolni. Mindenféle ruhaneműjük van, ruha, szoknya, nadrág, cipő, csizma, kabát, táska. Sok sikert :-)
2015. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hú, köszönöm :)))))))
2015. febr. 7. 22:50
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
A magyar cipőgyártás szerintem nem lehet túl nagy volumenű így kb minden cipő külföldről van.
2017. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!