Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tapasztalatod van a...

Milyen tapasztalatod van a magassarkúban, tűsarkúban való autóvezetésről? Kort írj légyszi

Figyelt kérdés

Neked simán megy benne vagy vannak (voltak) problémáid vele ?


A papucsban és a mezítláb vezetést kipróbáltad már ??


2015. febr. 7. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudok vezetni kisebb sarokkal, s lehet hogy nagyobb sarokkal is menne azonban nem vagyok annyira önző hogy bevállaljam ugyanis balesetveszélyes és nem csak magamat ölhetem meg vele hanem másokat is. Egy szakadt váltócipőt be lehet szerintem dobni a kocsiba amibe kényelmes a vezetés...
2015. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Papucsba ne!Emlékszem,mikor tanultam vezetni,nyár volt és egyszer abban mentem, az oktatóm egyből le is szidott érte. Amikor elkezdtem vezetni,rájöttem miért:) De én ilyen kis balerina cipőben sem tudok.DE magas,egybetalpúban szerintem kifejezetten könnyebb,mert én alacsony vagyok és nehezen érem el a pedálokat:)
2015. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja,kor,29.
2015. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

bár fiú vagyok, de nekem is van egy tapasztalatom. a kocsim előző tulaja egy hölgy volt, aki a magassarkújával (inkább tűsarkú) a küszöb mellett szépen végig szaggatta a kárpitot.

papucsban nem ajánlatos vezetni, mert könnyen beleakad a pedálokba. mezitláb egész élvezetes vezetni (mondhatni maszírozza a pedál az ember talpát), viszont még mindig a zárt cipő a legajánlatosabb.

2015. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hordok magassarkút amúgy sem, viszont papucsban sem vezetek, mert balesetveszélyes. Mezítláb vezettem már, de amúgy zárt cipõben szoktam mindig.

25/N

2015. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magassarkúban én simán tudok vezetni, inkább a régebben divatos hegyes orr okozott problémát. Telitalpúban teljesen jó, a papucsot én sem javasolnám, nem túl biztonságos. Volt már, hogy mezítláb vezettem (harisnyában) még az elején, amikor nem kockáztattam a magassarkúval vezetést, nekem picit kényelmetlen volt. 29/N
2015. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!