Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a magassarkú...

Mi a véleményetek a magassarkúban, tűsarkúban való autóvezetésről? Nemet, kort írj

Figyelt kérdés
Próbáltad már , tudsz benne vezetni , nem tudsz mert..................
2014. jan. 22. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én próbáltam már, de nem esik úgy lábra a pedál, szóval nem vezetek magassarkúban autót.


24N


Nem egyébként mért kell? Nehezen tudom elképzelni, hogy fiúk tömegesen vezetnének autót tűsarkúban:D

2014. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi értelme tűsarkúban vezetni csajok? balesetveszélyes, nem kicsit, nagyon!

vegyétek szépen le a cipőt nyáron és vezessetek úgy, mezítláb, nem para, én is úgy szoktam.

vagy tartsatok a kocsiban egy vezetős balerina cipőt

2014. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van váltócipőm az ilyen esetekre.

Magassarkúban, főleg nyáron, szandálban, egyáltalán nem érzem én sem biztonságosnak így a vezetést!

25N

2014. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nemet csak azért mert ha pasik is hozzászólnak .


Nem mint tapasztalatként hanem mint "szemtanúként" , barátnő , feleség szokott-e ,igen ,nem .

2014. jan. 22. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Előfordult, nem tűsarkúban de magassarkúban, nem annyira vészes mint gondoltam, de nem igazán kényelmes, 15 percnél hosszabb útra nem igazán vállalnám. Mezítláb viszont tuti nem vezetnék :). 32N
2014. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nem vezetnél mezítláb? nincs fűtés a kocsidba?
2014. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félnék hogy lecsúszik a pedálról a lábam, meg fura az egész gondolta, hogy keskenyebb a pedál mint a lábam, és nincs a kettő közt "merevítés", belenyomódna a talpamba, ilyesmi. Meg amúgyis utcai cipővel nyomkodjuk, nem lenne guszta hozzáérnem a bőrömmel :) (ez utóbbi lehet hogy beteges, de én alapból undorodom attól hogy hozzáérjek bárki lábfejéhez)
2014. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!