Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítséget kérnék: 34 éves...

Segítséget kérnék: 34 éves vagyok, molett, és szeretnék pár sportosabb cuccot venni. Linkelnétek összeállításokat?

Figyelt kérdés

Eddig a munkakörömből adódóan főleg a blúz-szoknya-nadrágkosztüm háromszögben mozogtam. :)

Most azt veszek fel, amit akarok, illetve szabadidőmben is szívesebben hordanék kényelmes cuccokat.

Nem mellesleg életmódváltást csináltam/csinálok, és edzésre, tornázni is olyat vennék fel, ami azért csinos és divatos.


Milyen cipő, melegítő, felső, stb. az, ami most divatos, kényelmes, és nem úgy nézek ki benne, mint amikor öreganyám megy a nyugdíjasklubbal kirándulni?


Elsősorban linkeknek, összeállításoknak örülnék.


Köszi



#melegítő #szabadidőruha #sportos összeállítás
2015. febr. 8. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél konkrétabbat csak úgy lehet mondani ha kiderül mennyire vagy molett és milyen arányokkal (alma, körte stb)

2015. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!