Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik ez a cipő? én...

Hipstercica kérdése:

Nektek tetszik ez a cipő? én személy szerint imádom és hordom is csak mindig annyian bámulják az utcán mintha valami hu de nagy dolog lenne.

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 8. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

ha önbizalommal hordod és TUDOD hordani, akkor szerintem jó:D


de én például szintén mindig megnézem ezeket a karakteresebb cipőket és elámulok, hogy mennyire bátor az, aki felveszi, mert ugye ezzel eléggé kilóg a tömegből és felhívja magára a figyelmet:)


szóval én azért szoktam csak nézni, nem azért, mert húderonda vagy degáz

2015. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Elég ronda, és nem is lehet benne rendesen járni. A lábadat is tönkre teszed vele, akár csak a magas tűsarkú cipőkkel.
2015. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
már miért ne lehetne? látszik nem hordtál még ilyet,kényelmesebb mint egy lapos talpú
2015. febr. 8. 19:18
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
szerintem jól néz ki :)
2015. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is van több hasonló és egyáltalán nem nehéz benne járni, tök más mint az átlagos magassarkú cipők. Persze ezek a cipők az átlagembereknek nem szoktak tetszeni... mert nem elég "csajos".
2015. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Hat hogy 2 hetig egne a kazanon,az is biztos...
2015. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha megvan hozzá a stílusod akkor nagyon jó, nekem tetszik ez a cipő. 17/f:)
2015. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagyon szuper! Ha tudod viselni, akkor tuti azért nézik meg, hogy mennyire jól áll!
2015. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
ezer éve ilyen cipőt keresek, hol vettél ilyet?:D egyébként meg ez most nagy divat, legalábbis külföldön, nálunk meg már megszokható hogy minden újdonságot megbámulnak :D
2015. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, engem is érdekelne, hogy hol vetted! :)
2015. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!