Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha tetszik nektek egy...

Lányok ha tetszik nektek egy fiú/ vagy lány mindegy hogy közeledtek ahhoz az adott személyhez? persze benne vagy az is hogy csendes, visszahúzódó az a személy, hogy közelítitek meg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
katonásan. előre! bal jobb bal jobb bal!
2014. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát ha gyakran taliztok akkor egyszerűen odamegyek hozzá és elkezdek beszélgetni. A szimpatikus vagy neki akkor meg fog nyílni neked, ha nem akkor veszett fejsze. Ha nem mersz odamenni hozzá akkor szimplán ráírsz facebookon. Ott elkezdtek beszélgetni aztán utána már nem lesz baj ha élően is odamész hozzá. De figyelj rá hogy ne legyél túl nyomulós mert az eltaszíthatja, főleg a visszahúzódóbbakat.
2014. máj. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, én úgy szeretnék közeledni a lányhoz hogy előtte bókolok neki, utána meg megcsókolom..azt nemtudom mit szólna hozzá...de mindjárt elmegyek a suliból, legalább szép emlékkel távoznék :-D
2014. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ilyenkor az a teendő,hogy (ha van facebookja) ráírsz,beszélgettek,mert facebookon mindenki olyan nyílt,és néha találkozzatok,az a jó ha látjátok egymást,nagyobb lesz a vonzerő :D meg aztán ne félj elhívni randizni,hogy pl. menjetek el sétálni,vagy valami egyéb :) tuti terv,hidd el :D na igen,és a lényeg hogy ne legyél nyomulós! önmegtartóztatás :D
2014. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!