Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is nevetségesek...

Szerintetek is nevetségesek ezek a nadrágok?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy ez a divat meg minden, de megláttam őket és akaratlanul elkezdtem röhögni. :D


[link]

[link]


Van itt olyan, aki viselne ilyen darabokat?



2015. febr. 9. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem Kb 10-12 évvel ezelőtt elég sokan hordtak ilyen nadrágokat.
2015. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez inkább borzalmas.
2015. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem borzalmas, ahogy előttem is írták kb.10 évvel ezelőtt ilyeneket hordtak mert ez volt a divat.Mindegyiket megfelelő ruhadarabokkal és kiegészítőkkel kell felvenni és már nem is olyan nevetséges.Jó az első egy kicsit fura és én nem venném fel mert még kicsit fiatal vagyok de ha már olyan 40-50 éves lennék lehet hogy hordanám.A második szerintem nagyon jól néz ki,de hangsúlyozóm megfelelő ruhadarabokkal,mert mondjuk egy olyan pólót felveszel hozzá ami nem illik egy ilyen nadrághoz,na az a röhejes.
2015. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sose tetszett az ilyen, de ismerek olyat aki mindig is ilyesmiket hordott, és jól is áll neki. Stílustól függ. Én a répa nacikat sem venném fel, szerintem az is van ilyen ronda a legtöbb emberen.
2015. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az első tényleg undorító, a második is elég csúnya, de mondjuk még mindig inkább ez, mint a strasszos szarrá koptatott csípőfarmerok, amikből kibuggyan a sárgára szolizott úszógumi:(
2015. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Az első ocsmány. A trapéz fazon lehet jó, de ne a boka fölött lengedezzen az alja, mert igénytelen hatást kelt, mintha kinőtte volna a viselője.

A második egy Marlene nadrág, szerintem ez örök divat, és a legtöbb testalkathoz passzol. Feketében nagyon elegáns, magassarkúval simán viselném is.

2015. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden stílus és alkat kérdése. Ha jól áll az alakodon, és megfelelő dolgokkal párosítod, akkor ezek a gatyák is nézhetnek ki jól.

+ Ugye ízlés kérdése is a dolog. Neked nem tetszik, másnak lehet igen. Én a mai tucatdivat legtöbb darabját nevetségesnek találom, de elfogadom, hogy van akinek ez tetszik. Mindenki azt hord, amit akar.

2015. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egyiket se venném fel, de nem röhögöm ki azt aki ilyet hord. csak szimplán nekem nem tetszik.

a második amúgy jobb összeállításban egész jó is lehet. de úgyse az én stílusom.

2015. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Az tény, hogy a rövid szárú verzió elég érdekesen néz ki, de nem látom be, hogy mennyivel rosszabb ez, mint egy háremnaci, vagy az összes extra skinny nadrág, ami 36 kilós piszkavasakon kívül senkin nem áll jól.


Nézd meg ezt a verziót a széles szárú nadrágból, nemhogy vállalható, megfelelő darabokkal kombinálva kifejezetten elegáns is tud lenni: [link]

2015. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első tényleg fura, de amúgy én is bővebb szárú nadrágokat hordok. A csőgatyáktól a falra mászok. A linkelt nadrágokon nekem inkább az nem tetszik, hogy "tüdőig" fel vannak húzva, meg az első olyan,mintha rövid lenne.
2015. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!