Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék új lányos stílusba...

Szeretnék új lányos stílusba öltözködni csak sajnos nincs nagyon sok pénzem és a turkálóban is szenvedek általában csak a pólók jók rám sajnos a nadrágok nem igazán (180 cm magas vagyok és vastag csípőm van) Hol tudnék olcsón nőies dolgokat venni?

Figyelt kérdés
Eddig sportos/fiús lány voltam mivel a férfi részlegen találtam magamnak legtöbbször ruhát néha napján találtam magamnak nőiesebb holmikat de azok főleg nyárra igazak mert akkor nem baj ha a nadrág 2-3 cmvel rövidebb.

2014. nov. 29. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha lányos stílust szeretnél akkor vastag leggings/ harisnya, tunikák, egyberuhák.... ahhoz meg a turik is tökéletesek. Maximum farmert nem fogsz ott venni ha reménytelen a hossz/ csípő miatt :)
2014. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Farmerre talán gyűjthetnél,New Yorkeres,H&M-es nacik sokáig bírják,és nem annyira drágák(5-6000),főleg ha akciós.
2014. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

A haverom meg pont olyan kicsi,hogy alig talal maganak ruhat az o mereteben a ferfi osztalyon,de megsem megy az ellenkezo nem ruhaosztalyara!

Szerintem te se tegyed nevetsegesse ezzel magad..

2014. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor hordj szoknyákat, ruhákat vagy hosszú szárú csizmát, amibe beletűröd a nadrágot és nem látszik, hogy nem elég hosszú. de amúgy h&m-ben tényleg már egész jó áron kapsz farmert és ott van külön hossz és szélesség méretezés.
2014. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is azt mondom,mit pár előttem szóló hogy hordj szoknyákat, egyberuhákat, nagyon csinos nőies darabok és jól variálhatóak, ha széles a csípőd akkor kifejezetten előnyös fazonokat lehet találni, próbálj fel minél több fazont és nézd meg hogy melyik az amelyik a legjobban áll. ;) Remélem segítettem.

Ha gondolod akkor tudok még segíteni, én öltözködéssel foglalkozom, stylist és divattervező vagyok, írj privit, és leírom mire figyelj vásárláskor, hogy egy jól használható ruhatárat állíts össze.

2014. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!