Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen felsőbe elmehetek...

Ilyen felsőbe elmehetek suliba vagy túlzás?

Figyelt kérdés

Buliban hordtam 2x ezt a felsőt, de mivel nem nagyon van időm bulizni nem akarom , hogy a szekrényben porosodjon.


[link]



2015. febr. 10. 23:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Fene tudja, egy fekete farmerrel és egy blézerrel még akár jól is kinézhet, de suliba én sem hordanám.
2015. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Bulizni gagyi, iskolába meg nem illik, bár egy farmeres szettel elmegy. Csak ne leggingsel vedd fel.

Ja és remélem nem te vagy a képen, mert borzalmasan áll a csajnak.

2015. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csk ha valami kardigánt vagy kabátot ráveszel.
2015. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ezért én nem venném fel, de nem ez volt a kérdés. Jó, flitteres meg csillog, de szerintem simán fel lehet venni suliba is, nincs ebben semmi kihívó, nincs kint belőle semmid meg tényleg ez egy sima felső....nem értem miért nem lehetne felvenni iskolába.
2015. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hát én sehová se venném fel, de ha neked tetszik, akkor suliba se túlzás :) csak sötét gatyával vedd fel
2015. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Iskolába tanulni mész nem divatolni édesfiam. mellesleg nem áll jól, nincs melled és kövér vagy, negyvenesnek nézel ki.
2015. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Iskolába tanulni mész nem divatolni édesfiam. mellesleg nem áll jól, nincs melled és kövér vagy, negyvenesnek nézel ki."

Hány éves vagy öregem 60? Mellesleg nem én vagyok a képen édes fiam a google képkeresőből másoltam ki. Gondolod , ha magamat fényképeztem volna le akkor még odaszerkesztettem volna az apród.hu feliratot? -.-"

De ha én is lettem volna akkor sem azt kérdeztem , hogy kövér vagyok e vagy , hogy van e mellem vagy nincs. Az ilyeneket mint te szájba rúgnám!

2015. febr. 12. 15:47
 18/20 anonim ***** válasza:
Mindegy, a felső ronda és kész. A stílusod is igen otromba, faragatlan, így nem csodálkozom, hogy ilyen göncökben flangálsz. Bár ha így nézzük, akkor nagyon is illik hozzád.
2015. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mivel a ruha és a megnyilvánulás alapján a nem idén barnultak közé tartozol, vedd fel nyugodtan, közéjük illesz.

Normális ízléssel bíró lány ilyen sehova nem vesz fel mert egyszerűen ronda.

2015. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

# 18 Miért a te stílusod milyen? Amúgy semmi káromkodást nem írtam , csak mondtam a véleményemet arról , hogy másokat ítélsz. Ez csak egy felső könyörgöm , egy ruha darab nem határoz meg senkit.


#19 Írtam , hogy a képen nem én vagyok. Csak azért linkeltem be ezt a képet mert nekem is ugyanilyen ruhám van . Sajnos nem találtam olyan képet amin csak a felső lenne rajta. De a te stílusod sem jobb. Annyiban különbözik , hogy én egy kicsit durvábban fogalmaztam mint te. De te sem lehetsz jobb ha egy ruhadarab alapján ítéled meg az embereket.

2015. febr. 17. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!