Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most nem értem, tényleg ez a...

Most nem értem, tényleg ez a divat? Titeket nem idegesít? Én is ebbe a korosztályba tartozom, mégsem viselek ilyesmit.

Figyelt kérdés

Egyre több fiatal fiút látok,hogy ilyen szar, butagyereket ábrázoló szemüveget hordanak,tudjátok,olyasmi mint a 3d szemüveg,soknak még lencséje sincs.Könyörgöm,miért kell ilyet hordani,megértem hogy haladni kell a korral,de egyre elterjedtebb.


21/F



2015. febr. 11. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az ami már nekem is sok.

Én alapból nem bírom magamon elviselni a szemüveget, a napszemüveget is csak vezetésközben veszem fel ha már nagyon muszáj. De az is normál keretes nem ilyen nagy kerek divatos valami ami még hülyén is néz ki. Sajnos ez a divat, de engem senki sem vesz rá erre, sokszor van nadrágoknál meg felsőknél hogy divatost veszek meg de azokból is azért a szolidabbakat és nem ilyen lila meg rózsaszínt persze, csak tényleg azt ami tetszik és olyan árba van amit adnék is érte, mert nem feltétlen kell divatosan öltözködni ha jól akar kinézni az ember.

2015. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Egy srácot ismerek, akinek tényleg jól áll és megy a stílusához, rajta kívül nem láttam még olyat, akin ne nézne ki nevetségesen. Remélem gyorsan kimegy a divatból.

Amúgy meg jót lehet nevetni az ilyen szemüvegeket hordó emberkéken, ha túl teszed magadat az első megbotránkozáson :D


18/L

2015. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Lehet azert hordjak amiert a csajok a ferfi pilota,police napszemcsit,ami messzirol latszik,hogy nem nekik keszult mivel lelog az allukig a kicsi fejlettlen fejuk miatt!

Tehat mind a ketto erdekes,hogy vajon miert rohogtetik benne magukat...

2015. febr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat,jó látni,hogy nem az egyedüli vagyok,aki rühelli ezt a fajta stílust.

Első,természetesen én is azért megnézem mit veszek fel,ahogy említetted,nekem sem tetszenek a rózsaszín cuccok,nőies,akárhogyis.Erről is lehetne sokat írni,ez is manapság divat,még korábbi mint a szeműveg,dehát ez van.

2015. febr. 12. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez már elég régi divat, a hipsterekkel jött be, az meg volt vagy 3 éve. Amúgy nem idegesítem magam azon, hogy mások mit hordanak. Van ami nem tetszik, és persze mindenkinek joga van ezt ki is mondani, de ezen IDEGESKEDNI? Ennek mi értelme?
2015. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!