Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Mayo Chix-et tenyleg az...

A Mayo Chix-et tenyleg az elkenyeztetett sznob csajok hordjak magyarorszagon?

Figyelt kérdés

18L, sok lanyon lattam mar mayo cuccokat,meg Zara cuccot is,de mindegyiken latszodott hogy penzesek. Szerintetek is igy van?

Ui:egyebkent tudom hogy a valoban gazdagok Armani,Versace stb markakat hordanak,itt inkabb a jobb moduakra gondoltam,olyan 15-8 eves lanyokra.



2015. febr. 11. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

A Mayo undorító, sokszor közönséges ruhákat árul. Most komolyan... Tűzpiros felső, amire ráragasztott strasszokkal van kiravka a MayoChix felirat. 10 centis betűkkel? A kínai üzletekben árulnak ilyen csillogó feliratos förmedvényeket.

Mayoban azok vásárolnak, akik figyelemhiányosak, feltűnő ruhákat akarnak, de nincs ízlésük, csak mutogatni akarják, hogy "nekem van ilyen márkájú ruhám".

A Zara-ban azért sokkal egyszerűbb, csinosabb, letisztultabb ruhák vannak.

2015. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
szerintem ilyen cuccokat csak a c..ányok hordanak
2015. febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valakinek telik ilyen árkategóriájú ruhákra, még nem feltétlen jelenti, hogy elkényeztetett sznob. A letisztultabb elegancia vonalát képviselem, soha nem vennék Mayo CHix-et, de másnak meg pont az tetszik, na bumm. A Zarában is 3 árkategóriában vannak ruhák, a basic kollekciók nem sokkal drágábbak, mint egy H&M, most leárazáson magasabb kategóriájú őszi-téli felsőket 4-7 ezerért lehetett kapni, szoknyákat, ruhákat szintén jó áron, pólókat 1-2 ezerért. Ilyenkor az is megtudja venni ezeket, aki egyébként a kínai boltokban vásárol.
2015. febr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem a mayo chixet tipikusan az az újgazdag réteg veszi, akinek sok pénze van, de ízlése nincs. nagyon giccsesek azok a cuccok, és ahhoz képest iszonyat drágák... ilyen strasszos ronda felsőket kb tényleg a kínaiban lehet kapni, márkajelzés nélkül. a zara sokkal jobb, letisztultabb a világa. de mayo chix árban már kb magyar dizájner ruhákat lehet kapni, amik gyönyörűek...
2015. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
ja és mayo-t nem csak cigányok hordanak, de a kérdező feltevése reális, hogy elkényeztetettek és sznobok, csak tudnám, mire, ilyen gagyi kinézetre én nem lennék beképzelt. :D
2015. febr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Van egy ismerősöm, aki vidéken lakik. Amikor feljön a szüleivel Pestre, egyből rohannak a Józsefvárosi piacra, és Mayo-s ruhái is vannak.

Szóval...

2015. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül elkényeztett lányok hirdják de mindenképp azok akik pénzesek ezt jól látod.Nem egy olcsó márka. Viszont ahogy már előttem is írták némelyik ruha darabjai elég közönségesek,riherongyosak.:/ de a kabátjaik jók:D
2015. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Designer termékekkel egy árban? :D Mégis melyikkel? Újgazdagok? Ugyanmár, elég sok újgazdag lenne akkor! :D

14-17 éves koromban imádtam a Mayot. Azóta több, mint 10 év telt el. Ma már nem venném fel, de akkoriban teljesen más volt. Ugyanígy nem vennék Amnesiat, my77-et sem pl. A valóban designer termékeket vásárolom főként, de a Zara-ban is ki lehet fogni szép darabokat!

2015. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit drágább, de jó minőségű, jól szabott kabátjaik vannak. Annak idején én is hordtam ilyesmit, mert jó cuccot akart nekem venni anya, és ez jó volt. Minden darabban van valami fantázia, nem olyan rém unalmas mint a plázák bézik darabjai.

Most már turiban vásárolok egyébként.

Az mayo jellegű ruhákban sok a műszálas, és a csiricsálé. Ettől függetlenül az idei kollekciójukból is el tudnék viselni egy két darabot. Csak már nem szívesen adok érte ennyi pénzt.

2015. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag nem vagyok jól eleresztve így vagy turiból vásárolok jól megválogatva vagy ha újat szeretnék akkor nagy ritkán Zarát veszek. Annyival nem drágább mint amennyivel jobb a többinél. Vagyis ár/érték arányban a jók közé tartozik.
2015. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!