Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Mayo Chix-et tenyleg az...

A Mayo Chix-et tenyleg az elkenyeztetett sznob csajok hordjak magyarorszagon?

Figyelt kérdés

18L, sok lanyon lattam mar mayo cuccokat,meg Zara cuccot is,de mindegyiken latszodott hogy penzesek. Szerintetek is igy van?

Ui:egyebkent tudom hogy a valoban gazdagok Armani,Versace stb markakat hordanak,itt inkabb a jobb moduakra gondoltam,olyan 15-8 eves lanyokra.



2015. febr. 11. 23:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Tipikusan tiniknek való márka, egy felnött igènyes nön már nevetsègesen fest. Tinikènt nekem is rengeteg Mayo ès Magenta cuccom volt, nagyon szerettem öket, de ma már 27 èvesen nem vennèm fel. Hozzáteszem vannak valóban giccses, strasszos, csiricsárè darabjaik, de èn sose ezeket választottam. Nagyon jòpofa, ötletes ès jó minösègü nacikat, pulcsikat, felsöket kaptam onnan anyukámtól. Egy tavaszi szövet kiskabátom mèg 10 èv után is megvan ès eddig mindenki csak dicsèrte milyen egyedi darab. Sajnos picit elrongyolódott az ujja, úgyhogy most már oda fogom adni vmi segèlyszervezetnek.

Egyèbkènt az egyik válaszoló írta, hogy designer ruha árban van. Hát ezzel azèrt nagyon nem èrtek egyet. Nekem felnött nöként van pár designer darabom, ès emlèkeim szerint azèrt nem 100-150 ezer ft volt egy táska vagy 200 ezer ft egy alkalmi ruha. Ezek a közèpkategóriás designer ruhák árai.

2015. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, én vettem MAGYAR designer darabokat 20-60 ezer között. lehet leárazás volt. nubu és mono cuccaim vannak. idén télen a mono-ból 6 ezerért is vettem pulcsit leárazáskor. írtam feljebb, hogy a magyar designer cuccokra gondolok, olyan tervezők ruhái ezek, akik a momén végeztek, és ugyanúgy benne vannak a glamour magazinban is, és egyedi ruháik vannak. nem külföldi designer cuccokra gondoltam, nem chanelre meg ilyenek.
2015. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van pár Szegedi Kata darabom, hát egyik se Mayo áron volt! Persze leárazásnál biztos ki lehet fogni jó kis darabokat.

Én anno 17-18 évesen már azért nem vettem Mayo ruhákat, mert láthatóan romlott a minőség. Van olyan felsőm, ami kb 14 éves, és még itthon felveszem, mert egyben van. Viszont az utoljára, 17-18 éves koromban vett pár farmerom hamar fosztani kezdett, hordhatatlanná váltak, a pulcsik szétnyúltak. Most nem tudom milyen a minősége. Tiniknek szerintem jó választás, ahogy írták előttem, de így 28 évesen már nem vennék tőlük ruhát.

2015. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.. Nekem is van jópár Mayo-s ruhám,többnyire basic felsők.. Senki sem mondaná meg róla,hogy ott vettem. Ráadásul sosem dicsekszem a ruháim árával.. Jobb szeretem,ha az én titkom marad,elég,ha én tudom,mennyibe került. :)
2015. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nekem is van 1-2 darabom onnan és nem vagyok sznob, sem elkényesztetett :D
2015. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, főleg a kabátokat. Sznobnak semmi esetre sem tartom magam :)
2015. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!