Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van választék leggingshez...

Hol van választék leggingshez hosszú, egyszerű (bb) felsőkből?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kínaiban vásárolni, a turikat rendszeresen ellenőrizni nincs türelmem, a boltokban pedig alig találok. Nem ezekre a nagyon hosszúakra gondolok, amik szinte ruhák és sok esetben aszimmetrikus az aljuk, mert olyat láttam párat. Néhány sima kellene, esetleg nem feliratos mintával. Lehet, hogy nincs képességem kiszúrni, hogy melyik hosszabb, de amit találtam, az csak hátul takar, azzal meg nem megyek semmire. Kiment a divatból, vagy csak én vagyok béna?


Budapesti plázákban van kapacitásom böngészni, ott egyszerre túl tudnék esni az egészen remélhetőleg. Illetve ha van egyetlen bolt, ahol tömegével árulnak ilyet, az is jó.


Amiket bonprixen stb. árulnak, az nagyon nem az én stílusom, annál egyszerűbb, kevésbé nőies kellene. Akár Garage store kategóriás, sportosabbak is jöhetnek, nem divatozni szeretnék benne, hanem szaladgálósat keresek.



2015. febr. 13. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!