Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek nem feltűnő, hogy...

Nektek nem feltűnő, hogy mostanában a futáshoz, kerékpározáshoz harisnyanadrágot vesznek fel a fiúk?

Figyelt kérdés
A minap éppen hazafelé ballagtam estefelé, és a népliget környékén jött velem szemben egy biciklis fiatalember. Először úgy látszott, hogy csak egy rövidnadrág van rajta ( gondoltam magamban, nem fázik ez véletlenül?), de ahogy közeledett, akkor láttam, hogy egy régifajta drappszinű pamutharisnyanadrágot visel. Nagyon elkerekedett a szemem, de mivel a kapucnis pulóvere is drappszinű volt,még jól is állt neki ez a szerkó.Hát izlések, és pofonok.

2015. febr. 13. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biciklisnadrág a neve. Nem nappali, hanem sportviselet. Tehát pl. párom is ilyenben bringázik télen, viszont munkahelyre érve felhúzza a rendes nadrágot. Szóval ez nem ízlés, hanem praktikum kérdése.
2015. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon dolog, mivel passzos és hűvös van még ez jó arra, nálunk meg harisnyába és latexlegginsbe fociznak kint.
2015. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy dolog akartam írni...
2015. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom van biciklisnadrág, de az harisnyanadrág volt, amit láttam rajta, biztosan emlékeztek még rá arra a bordáskötésűre. Amúgy elmeséltem ezt az egyik munkatársamnak, és ő azt mondta szoktak ilyen bordás pamutharisnyanadrágot felvenni a bringások,látott már olyat is aki fehéret vett fel, meg pirosat is. Lehet, mert olcsóbbak, mint azok a drága kerékpáros nadrágok. Nekem úgy rémlik, hogy mikor gyerekek voltunk, télen a farmernadrág alatt hordtuk ilyet!
2015. febr. 13. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy harisnyanadrág, lehet olyan régifajta cicanadrág (nem az a fajta, amit ma cicagatyának hívnak) volt, aminek pánt volt a talpán. Az is ugyanilyen bordás, mint az a harisnyanadrág, amiről beszélsz.

De egyébként bármelyiket is hordja, maximálisan igaza van: az ilyen pamutból van, nem undorító nejlonból, aminek sok ember nem bírja az anyagát; nyúlik eléggé ahhoz, hogy sporthoz fel lehessen venni, és nem csúszik fel a szára, így nem fázik meg a bokája.

2015. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan én arra a régi pamutharisnyanadrágra gondolok, aminek lábfeje van, elöl egy, hátul két csík. Az nagyon is annak látszott, de ilyesmit már nem nagyon lehet kapni.
2015. febr. 13. 19:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Vidéki piacon simán kapsz :p. Amúgy a pamut nem ideális sportra, pláne télen, könnyen meg lehet benne fázni mert magába szívja a nedvességet (izzadságot) és utána nehezen szárad.
2015. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is hordok focihoz rővidnadrág alá50 - 100 denes harisnyanafrágot! Feketét!!
2015. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor már csak azk a kérdés, hogy a sportolási időn túl mi a szokványos viselete annak aki focizáshoz, kerékpározáshoz a harisnáyat használja?

A viselet sem egysezrűen csupán magánügy vagy ízlés kérdése már, hanem bizony társadalomformáló tényező, hiszen közterületen jelenik meg vele az illető, nem csupán saját otthonában.

Ha nem lennének a bizonyos , természet rendjétől elfordulók, ami a nemiséget illeti, akkor nem is furcsálnánk a bizonyos még szokatlan dolgokat, nem annyira furcsálnánk, de mondjuk ugye, ha a skót szoknyából indulunk ki, vagy a valamikori bőszárú gatyákból, hááát, ...:D :D

Ízlések változhatnak idővel, , ha egyébként a természet rendjét nem borítja fel!!!

2015. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk látszik sok embernek még annyira nagy dolog a harisnya pasin:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2015. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!