Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet hagyományos pamut...

Hol lehet hagyományos pamut bordázott "mamis" harisnyanadrágot kapni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Remeljuk mar sehol!

Es az nem mamis, hanem inkabb amis stilus!

Vissza az idobe..

2014. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mekkora méret kellene?
2014. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom régebben másnak is segítettél a hagyományos pamut bordázott harisnyával kapcsolatosan!

Én is pont ilyet szeretnék mert, télen csak ilyet viselek, de nem nagyon találok tudnál benne esetleg nekem is segíteni?!

Én arra gondolok amin elől egy hátul két varrás van és a talpától bordázott a derékig!

Köszönöm előre is!

2015. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Össze kellene fogni,és felvenni a kapcsolatot néhány harisnyakészítővel,akik erre a harisnyára igényt tartanak.Bár én sem tudom miért nem gyártják(legalább rendelésre),de lennénk jópáran,akiknek pont ilyen kellene.Úgy lenne a dolog reális,hogy ha bele is mennek a gyártók a dologba,akkor egy személynek többet kellene rendelnie,így nekik is megérné,természetesen a színe is kívánságra választható legyen.
2016. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megjegyzem,az én iskolás koromban sok tanárnő(fiatalabbak is) viselt ilyen bordás pamutharisnyanadrágot,drapp,fehér színben volt gyakori.De az már régen volt sajnos!
2016. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!