Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők? Ti vesztek már a...

Lányok, nők? Ti vesztek már a nadrág alá harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
Barátnőm meglepődött hogy rajtam már van. Szerintem egy cicanadrág alá már bőven elfér egy vékonyabb harisnyanadrág. Ti felveszitek már vagy még térdfixet használtok? Esetleg zoknit?

#harisnya #zokni #nadrág alá
2014. okt. 3. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Normális nadrág alá biztosan nem vennék, leggings-et mostanában nem hordtam, de szerintem az alá mehet egy másik harisnya, főleg ha reggel, vagy este hordod.
2014. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem vagyok fázós, így télen sincs szükségem harisnyára a nadrágjaim alá. ^^

Nyilván attól függ, mennyire fázós az ember lánya...

2014. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Reggel már én fázom, hűvös van. Egy vékony harisnyanadrág pont kellemes komfortérzetet ad a lábamnak. És ti mit vesztek nadrághoz? Térdharisnya vagy zokni?
2014. okt. 3. 12:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak nagy hidegben veszek a nadrág alá harisnyát, amikor már "téli kabátos" időszak van. (Mondjuk én még az átmeneti kabátomat sem vettem elő.) Hogy térdfix vagy zokni, az attól függ, milyen típusú cipőt húzok.
2014. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már a múlt hét óta hordok. melóhelyen (lakástextil boltban) nagyon fázok. bokacsizma és vastag dzseki is van rajtam.
2014. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok. Ha vesztek a nadrág alá harisnyát akkor a lábfejetekre szoktatok zoknit vagy egy másik harisnyát még pluszban húzni. Mert nekem az egyáltalán nem fázik. Inkább a combom fázós. Én télen sem veszek mást csak egy harisnyanadrágot a nadrág alá.
2014. okt. 3. 13:09
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Lányok, nők? :D talán nem tudod kitől akarod kérdezni? A férfiak véleménye akkor nem érdekel, de akkor Lányok, nők! így kellett volna kiírnod.
2014. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Zoliman, a hsz-ednek semmi értelme nem volt, ráadásul nem is vonatkozik rád a kérdésem.
2014. okt. 3. 13:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Én télen sem hordok, szóval nem
2014. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2014. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!