Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok Titeket zavarba hoz...

Lányok Titeket zavarba hoz az, hogy amikor combzokniban vagytok, és megálltok valakivel beszélgetni, és le ne veszi a lábadról a szemét közben az illető? Mit szoktatok olyankor tenni?

Figyelt kérdés
Vagy ha pl. megjegyzi egy másik lány, hogy de jó zoknid van, de Ő nem merné felvenni.

2015. febr. 15. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hoz zavarba, már megszoktam ezeket a tekinteteket, amikor combzokni van rajtam. Inkább jót nevetek magamban azokon a fiúkon, akik elkezdenek nyáladzani kocsányon lógó szemkkel. :)
2017. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy akit zavarba ejt, hogy megnézik, az miért nem olyan ruhákban jár, amikben nem nézik meg?

Én férfi vagyok, de én például nagyon zavarba jövök, ha bárki megnéz, de nem is veszek fel semmi olyat, ami "szexi" lenne. Testhez álló pólókat, csőnadrágot, véletlenül sem, és olyan gatyát sem, amiben látszik a "csomagom".

2020. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!