Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar az egyeseket, ha...

Miért zavar az egyeseket, ha valaki hamis cuccokat hord? De most olyanok válaszoljanak, akiknek ez tényleg szúrja a szemét.

Figyelt kérdés
Pl. kamu LV, Chanel, meg mit tudom én, milyen luxusmárkás táskát, ruhát? Végtére is, a másik hordja, nem? Persze való életben gondolom nem mennek oda a csajhoz és beszólnak neki, hogy de gáz vagy, mert az XY márkájú öved hamis, viszont itt gyakorin mindenki olt mindenkit, fujjognak egymásra. Miért? :) Engem ilyesmi nem zavar, csak feltűnt a jó pár kérdésnél, hogy a csajok egymásba kötöttek a hamis cuccok miatt.
2014. jún. 7. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, hogy most olyan válaszol, akit ez nem zavar, de azért válaszolok, jó? :)

Azért zavar egyeseket, mert ha nem vagy márkás cuccokban, akkor egy senki vagy. Vagyis ha nincs márkás szemfestéked, meg márkás ruhád, akkor nincs pénzed, ergo szegény vagy. És az ilyen nagy p*csák nem szeretik, ha valakinek nincs pénze. Pláne, ha fiú, mert akkor nem tudja neki fizetni a pedikűrt, meg stb.

Nekem ez a véleményem. Rosszakarók, kíméljetek! Ne szóljátok le a válaszomat azért, mert ti mást gondoltok. Köszi.

2014. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Mert gáz és kész:D
2014. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Első: senkit nem zavar, hogy nem jár márkás ruhába, ez hülyeség, sőt, nem is értem miért kell 300 ezret költeni egy táskára:D Az zavar, hogy azt a bizonyos embert az zavarja, hogy nem járhat luxusmárkákba. Ez hülyeség.:)
2014. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Harmadik válaszolónak üzenem ( :D ) : Hogy én azt írtam le, amit egyesek gondolnak. Márpedig egyesek tényleg így gondolkodnak. De nem magamról beszéltem, ha végig olvastad, látod, hogy lep*csáztam őket. Magamról nem beszélnék így. :D

Első

2014. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem magadról beszéltél, de kb senki nem gondolkodik így, ahogy leírtad:D
2014. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A csillámpéniszlámás rózsaszín egyszarvú szintjén nem tudok válaszolni, de ha egy magasabb szinten próbálom értelmezni, akkor lehet egy olyan megfontolás mögötte, hogy a hamis azért hamis, mert nem eredeti és az eredeti meg a hamis közötti árkülönbség meg abból is adódhat, hogy az egyik előállításáért megfizetik a munkást rendesen, a másik meg egy 13 éves kínai kislány, aki éhbérért dolgozik.
2014. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Azert, mert a hamis cucc hamis emberre utal. Ugyan nem engedhet meg maganak ugynevezett markas cuccokat (nem mintha azok mindig tenyleg a magas minoseggel lennenek egyenloek), de probal ugy tenni. Na ez a gaz, amikor masnak mutatod magad mint ami valojaban vagy.


“We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.”

2014. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz szánalmas ember, aki nem képes elfogadni az életét és "többnek" akar látszani, mint ami. Ha valaki szükségét érzi, hogy "menő" cuccokban legyen, az biztos, hogy felületes, és külsőségekben gondolkodik - már ezt is undorító tulajdonságnak tartom, de az tényleg csak szánni való, ha veri a nyálát, hogy ő biza több és jobb, mert márkás cuccai vannak. Vagyis csak annak látszó valamije. :D

Az meg még buta is, aki megvesz egy gagyi táskát 10 ezerért, mert messziről hasonlít egy drága és márkás cuccra, mikor annyiért kaphat egy márkátlan, de minőségi darabot is. :D

2014. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Istenem.:D Ha egyszer valakinek tetszik egy LV táska, de nincs pénze az eredetire, akkor miért ne vehetne hamisat? Itt nem arról van szó, hogy menőnek akar tűnni. Azok az undorítóak, akik ezért lenézik a másikat. Meg amúgy is, a hamis ugyanolyan, mint az eredeti, szóval gondolom irigységből rámondják, hogy jajj hamis.:)
2014. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért zavar, mert a kisebbségi komplexusát ne gagyi utánzatokkal próbálja már kompenzálni az ember! Mire fel menőzik olyasmivel, ami nem is igazi? Nem az a baj, ha valakinek nincs pénze, hanem az, ha megpróbál úgy tenni, mintha lenne. Siralmas.
2014. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!