Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki tudná esetleg melyik...

Valaki tudná esetleg melyik ruháról/Epizódról beszélek? (FONTOS) Ugye a TLC csarornán vannak ezek az Esküvői ruhás sorozatok (Pl. : Mondj igent a ruhára) És láttam egy gyönyörű ruhát. Kerestem Google-ba de sajnos nem találtam meg. :c (LEÍRÁS LENT)

Figyelt kérdés

Nem emlékszem a tervezőre. :/

Viszont ennyire emlékszem.:

Egy vékony, fekete hajú fiatal lány/nő kereste a ruhát. Kb. 3 ruhát próbált fel, és azt hiszem az első az amiről beszélek, bár nem vagyok benne biztos. Egy Viktoriánus ruha volt.


Tudom hogy ez szörnyen kevés, de azért reménykedem benne hogy valaki emlékszik rá.:( Nagyon örülnék ha megírnátok... Melyik epizód lehetett? Melyik műsórból?


Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2015. febr. 17. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg kevés infó, de mikor láttad a műsort? A tlc-n sokat ismételnek, szerintem van rá esélyed, hogy még leadják a napokban. :)
2015. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régebben:( ugy November-december.... Az a bajom hogy azt sem tudom melyik műsor volt... Mert akkor végig nézném interneten az egészet csak talaljam meg...:/
2015. febr. 17. 17:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Hosszu, csipke ujja volt a ruhanak...:)
2015. febr. 18. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:

szerencséd, hogy nem rég láttam azt a részt :)

ez az ugye?

[link]

2015. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itt meg a leírás + teljes rész :D
2015. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]



bocsi, a link lemaradt

2015. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uristeeen.*-* Igen, nagyon nagyon nagyon szepen koszonom!! :')) <3
2015. febr. 19. 15:34
 8/8 A kérdező kommentje:
annyit meg kerhetek hogy leirnad melyik epizod? *-* mert a linket sajnos nem tudom megnyitni....:(
2015. febr. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!