Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Goth bolt Budapesten? ...

Metal Girl kérdése:

Van Goth bolt Budapesten? Budapesten hol találok Goth boltot? Főleg a gyönyörű Goth, csipkés, elegáns nyakláncok és a csipkés kesztyűk miatt érdeklődöm, mert jelenleg azokat gyűjtögetem. Lehetőleg ne webáruház legyen ( pl: Darkshop), hanem bolt )

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értek a rajzoláshoz és a festéshez, de festékből nem tudok nyakláncot varázsolni...
2014. aug. 4. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Nem csodálkozz, ha affektálsz, s félreolvassák. Én is háromszor futottam neki, hogy te valójában gót stílust kedveled az öltözködésben, s nem Van Goghot a festészetben.


Itt van egy:

[link]

2014. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xD Köszönöm.
2014. aug. 4. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Shark, Headbanger (bár ez inkább mötál), Dark-Raven Asylum, Jajcica. De goth kiegészítőket árul a Claire's és a Bijou Brigitte is.

De ha rám hallgatsz, ezeket messze elkerülöd, mert olyan árakon vesztegetik a kiegészítőket, hogy lehidalsz. 3000 Ft egy gyöngyös nyakláncért? Hagyjuk már. Inkább regisztrálj ebay-re, ott ugyanazokat kapod meg, amiket ezeken a rabló helyeken, csak nem 3000-ért, hanem 1-2 dollárért, ami olyan 200-400 Ft.

2014. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!