Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzön egy negyvenes...

Hogyan öltözzön egy negyvenes nő? Hogy se vénasszonyos, se kamaszos ne legyen? Hol tud vásárolni?

Figyelt kérdés
Mondjuk jó alakja van még, a haja és az arca is rendben :)
2015. febr. 18. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

Sztem ha bemész egy plázába kb. bármelyik boltban vásárolhatsz, talán a Tally Weijl és New Yorker ami inkább tiniknek való, de én azér ott is találok néha jó cuccokat.

Leginkább a Mango, Zara, Promod, H&M, stb boltokban szoktam vásárolni, igaz, még nem vagyok 40 :) de már túlvagyok a tinikoromon bőven :D de ismerősök, kollégák stb ott veszik a cuccaikat akik már elmúltak 40


Ha olyan az alakod akkor felvehetsz passzos farmert persze, bár azér próbáld hanyagolni, és inkább a nőiesebb öltözködést helyezd előtérbe. A farmer + tornacipő nagyon tinilányos, és igazából elég tucat is.

Inkább hordanék a helyedben magassarkút, szoknyát, blúzt, vagy egyberuhát, esetleg leggingset hosszított felsővel. Kabátnak vmi nőiesebb fazonú, hosszú kabátot, tavasszal meg bőrdzsekit simán.


33/L

2015. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!