Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak? Már vásárolni...

Mit csináljak? Már vásárolni sem tudok elmenni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tudjátok, vannak ezek a cicababafélék. Vannak, akiket nem zavarnak, de engem igen. Már vásárolni sem tudok elmenni, mert csak velük találkozok szembe. Már idegesítőek.

2015. febr. 20. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha téged ez olyan szinten befolyásol, hogy az életminőségedre is negatív hatással van, akkor keress fel egy szakembert, mert ez már mentális betegség.
2015. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
És mégis mi zavar bennük? Fejtsd ki kérlek! Bár az előző válaszolónak igaza van, lehet egyszerűbb ha szakemberhez fordulsz, mert nagyon durva komplexusod van!
2015. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
javaslom a kirakatnézegetést pl. a Keleti pu. és egyéb 'frekventált' helyeken,ahol az ágyneműgarnitúrákkal,zoknikkal,csempészcigivel szólítgatják le az embereket. mindjárt felüdülés lesz a cicababákkal találkozás.
2015. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Én egyáltalán nem látok cicababákat a plázákban, nálam legalábbis a cicababa az ilyen lányt jelenti [link]
2015. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
fúú pedig mennyi van belőlük. engem is zavarnak vásárlás közben, kb úgy néznek rám mint a mosott sz_rra, csak mert nem úgy nézek ki, mint ők. pedig nem vagyok ronda, csak nem úgy nézek ki, mint egy r_banc.
2015. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Talán nem másokat kéne figyelmed... én észre sem veszem az embereket az utcán vagy bárhol. Meg miért zavarnak? Mindenki olyan amilyen lenni akar, nincs ezzel semmi gond. Ha cicababa akar lenni, hát legyen, kit érdekel? Miért idegesít ez bárkit is?
2015. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
azért nem lehet velük nem foglalkozni, mert feltűnően kinéznek, vagy akár megjegyzéseket is tesznek. legalábbis velem ez már többször előfordult. ezt nem nehéz nem észrevenni azért. nyilván idegesít, ha cseszegetnek...
2015. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Hogy tudnak cseszegetni vásárlás közben? :D Mit szólnak be? Miért?
2015. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
hogy miért, azt nem tudom. de ilyenek hogy "jézusom, milyen igénytelen itt egyesek", meg "aki csóró az minek vásárol" meg "fuj hogy néz má ez ki", olyan már volt. pedig nem vagyok se igénytelen, se csóró, se ronda, csak más stílust képviselek.
2015. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az korrekt..

Pedig a H&M, Bershka, meg ezek nem is kimondottan a gazdag rétegnek vannak. :D Oké, vannak drága darabjaik, de ez külföldön egy középosztálybeli, fiatalos stílust képvisel. Persze nem rosszak, és gazdagabbak is vesznek itt ruhákat. De aki igazán fényűző, az már nem itt vásárol. Szóval nem tudom mire verik magukat annyira.

2015. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!