Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Attól még, hogy valakinek...

Attól még, hogy valakinek nincs stílusa, miért mondják rá, hogy cicababa?

Figyelt kérdés
Meg arra, aki követi a trendeket? Hiszen ettől még nem öltözik úgy, mint egy olcsó ...

2015. febr. 21. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ettől pont hogy nincs stílusod, mert csak koppintasz!
2015. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez a jelző a szellemi képességre is utal.
2015. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez az "egyéni stílus" dolog akkora egy kamu mint a ház. Mégis kinek van ilyenje? Mindenki a boltból öltözködik, ott meg a ruhák 99%-a próbálja az aktuális divatot követni. Nekem egyedi stílussal csak az jöjjön, aki magának készíti a ruháit.
2015. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valahogyan én is hasonlóan gondolom mint a 3. hozzászóló.

Nyilván vannak iparművészek meg nagy divat márkák, akik azért nem tömegével gyártják a ruháikat és nem valószínű, hogy szembejön veled, de azért ez (szerintem) elég sok pénzbe kerül illetve kérdés, hogy mi számít egyedinek, az, amit kevesen viselnek, az, ami nem divatos vagy az, ami teszik. Én úgy gondolom, hogy semmi baj nincs azzal, ha valaki plázában vásárol és most divatosnak számító ruhákat hord, egyrészt mert engem ez egyáltalán nem érdekel és nem ez alapján ítélem meg az embereket illetve valószínűleg azért veszi meg mert tetszik neki és szerintem az a te stílusod, ami neked tetszik. Én alapvetően jónak tartom, hogy fejezzük ki magunkat meg vállaljuk fel, hogy kik vagyunk, viszont ez már mintha olyan kötelező jellegű lenne és sokaknál erőltetettnek érzem. Tehát, most csak az számít egyedinek, ha valami extra különleges van rajtad? Ha valaki mondjuk az egyszerűbb ruhákat kedveli, akkor az már nem számít egyedinek vagy mi? Szerintem sokan görcsösen próbálnak különlegesek lenni és nem hiszem, hogy ez jó dolog lenne mert erre úgymond születni kell, kell hozzá egy személyiség. Valamint sok ismerősöm van, akik azt mondják, hogy ők nem lesznek tucatok és nem hordanak csőgatyát meg tornacipőt, hanem inkább szoknyát meg ruhákat....szerintem ha azt nézzük, hogy melyik öltözék a ritkább akkor ez semmivel sem számít egyedibbnek mert ez most ugyanúgy divat és tulajdonképpen ők is "tucatok" csak éppen egy más halmazban. A másik, hogy néha már kicsit túlzásnak érzem az "egyediséget", olyan magamutogatónak, feltűnősködőnek tűnnek néhányan (viszont van olyan is, akihez meg abszolút passzol) és biztosan van, aki élvezi, ha megnézik, de én például nem akarok kitűnni a tömegből, nem akarom, hogy rólam beszéljenek az utcán vagy ilyesmi. Olyan szempontból is hülyeség, hogy a legtöbb boltban az éppen divatos dolgokat lehet megkapni, amik nyilván hasonlóak és mint fentebb is írtam van más lehetőség is, de szerintem a legtöbben az ilyen C&A, Orsay, H&M, Zara, Bershka stb. kategóriájú üzletekben vásárolnak. A turkáló lehet még jó lehetőség mert ha szerencséd van, akkor ki lehet fogni jó dolgokat, de talán már nem számítanak annyira olcsónak és kérdés, hogy azok a ruhák mennyire egyediek...

2015. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én lehet hogy félreértelmeztem a negyedik ember válaszát de úgy gondolom, hogy attól is lehet valaki egyedi hogy hogyan állítja össze a szettjeit, mert például lehet két embernek egy és ugyan az a ruhatára akkor is lehet más a stílusuk és ezért másik pólót vesznek másik gatyához vagy stb.. De abban is egyetértek hogy nem kell feltétlenül kell egyedinek lenni, mert nyilván a plázában lévő ruhák azért vannak ott mert mostanában azok a ,,menők’’ de azért ott is vannak különböző stílusúak, hogy azt vehesd meg amelyik tetszik és így úgymond a saját stílusod szerint vásárolsz
2021. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!