Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mikortól cserélitek le a...

Ti mikortól cserélitek le a téli kabátotokat tavaszira? Szerintetek korai lenne már hétfőtől lecserélni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 13:45
 1/7 anonim válasza:
hiába napsütéses idők vannak mostanság attól még hideg van.még korai lecserélni.én március vége és április eleje között szoktam de ez az időtől függ.inkább április eleje...
2015. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a naptár szerint öltözködöm, hanemaz adott időjárási körülményektől függően. 10 fok alatt téli kabátot hordok, 10 foktól már felveszem a tavaszit.
2015. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Én már lecseréltem a télit, bőrzsekit hordok, illetve farmer dzsekit attól függ mennyire süt a nap.

Alatta meg csak egy tunika/ ruha.

2015. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha autóval jársz akkor viselhetsz egy vekonyabb kabatot is de ha tomegkozlekedessel akkor kell a vastagabb, nem jó a hidegben a megállóban egy papírvékonyban ácsorogni
2015. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is lecserélem hétfőtől, mert a télikabátomban már nagyon melegem van
2015. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, én még a pehely kabátomban járok, max vékonyan öltözök alá. Ha ez meleg, még mindig ott a szövetkabátom. Szóval egy bőrdzsekihez nálam sokkal melegebb kell.

Meg ha most fel is tudnám venni vastag pulcsival, akkor meg ha bemegyek valahova csak rám izzad, mikor kimegyek meg megfázok. Jártam már így.

Ill bajlódhatok a vastag pulcsi le/fel vétellel.

Szóval szerintem korai.

AZ csak egy dolog, hogy szépen süt a nap.

2015. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szinte nem is hordtam most télen a télikabátomat... -3, -4 °C környékén és az alatt hordom, afelett a sima bőrdzsekimet veszem fel (rendes bőr, alá pulcsi és póló).

Szóval én már rég elraktam a télikabátomat, a két kezem elég hozzá, hányszor volt rajtam idén.

2015. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!