Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tizennégy évesen korai a tanga?

Tizennégy évesen korai a tanga?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Azt mondják hogy kényelmetlen. Szerintem vegyél egyet és próbáld ki.

Amúgy a francia is ugyan olyan jól néz ki van jó hozzá a popsid.

2015. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tangát hordok már vagy két hónapja, csak anya szerint korai még nekem
2015. febr. 22. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha ehhez van kedved akkor hord:)

Neked kényelmes/jól érzed magad benne akkor semmi baj sincs. 14 évesen már csak tudod valamilyen szinten hogy neked mi jó.

Nem értem ezeket az anyukákat:D

2015. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az mindig korai. Borzalmas. :S
2015. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Nogyogyaszok nem ajanljak mert egeszsegtelen, semmilyen korban nem ajanlatos napi rendszeresseggel viselni. Persze pl. nyaron feher nadrag ala vagy szex elott tisztalkodas utan felvenni lehet, ugyhogy ha nem elsz meg nemi eletet es nem is olyan ruha van rajtad, inkabb hanyagold.
2015. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem, ha neked ez jó. Én is hordtam ilyen koromban, mert azt gondoltam milyen menő és szexi, aztán mikor megnőtt az önbizalmam rájöttem, hogy kényelmetlen :-) azóta csak nyáron hordom a szűk, áttetsző ruhákhoz.
2015. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
A tangának egyetlen funkciója van, hogy nem látszik át a tapadós nadrágon, vagy egyberuhákon. Ha nem hordasz ilyeneket felesleges, rendszeres hordással megmég egészségtelen is...
2015. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

10 évesen is azt hordtam. Aztán rájöttem, hogy a franciabugyi sokkal kényelmesebb. Most 19 évesen tartok ott, hogy egyszer tangát, egyszer franciát veszek fel. (13-18 éves koromig utáltam a tangát)

Nem tartom korainak 14 évesen.

2015. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem anyum vett tangát, amikor 14 voltam, nem tudom, milyen gondolatból, csak úgy volt a kínaiban és hozott. (Kényelmetlenül éreztem magam, mert sosem voltam olyan anya-lánya kapcsolatban vele.) Aztán évekig hordtam csak tangát, mert mindenki azt hordott :) 17-8 éves koromban viszont egyre többször hordtam franciabugyit, tangát mostanság ritkán veszek fel, akkor is inkább féltangát.
2015. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én anyát kértem meg hogy vegyen mert szeretném kipróbálni, azt mondta hogy vesz, de nem örül neki mert még ilyenkor alakul ki a nőiesség egy lánynak, ő tizenhét évesen vett fel tangát most harminchat éves
2015. febr. 22. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!