Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Nektek tetszik az...

Csajok! Nektek tetszik az ilyen fajta táska? Ha lenne ilyenetek hordanátok szívesen? (KÉP)

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyet:


[link]


[link]


Mit gondoltok róla? Mivel vennétek fel egy ilyen táskát?

Életkort is írjatok, köszi :)


23/L


2015. febr. 22. 16:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem tetszik az anyaga. Ha sima bőr lenne, akkor hordanám.
2015. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem tetszik se a színe, se az anyaga miatt. Az én stílusomhoz meg túlzottan plázacicás.
2015. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Előző voltam: 25 év
2015. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
nekem nagyon tetszik ez a táska, sztem szinte bármivel felveheted mert ha nőiesen öltözöl fel hozzá szexi lesz, de ha lazábban akkor vagány hatása lesz, gyönyörű táska:)) 18/l
2015. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nekem sem a stílusom. de szerintem nincs semmi baj az anyagával és a színével. nem gondolnám plázacicának azt aki ilyet hord...

amúgy kb bármilyen hétköznapi ruhát felvennék hozzá ami színben illik.

2015. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem a stílusom, így nem hordanám.


25N

2015. febr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem van bézs lakktáskám, más a fazonja, szövetkabátot hordok hozzá, meg egyszerű lapos csizmát. Nem néz ki hülyébben, mint magassarkúval. Nyilván nem tornaipőt kell hozzá viselni és jó lesz.
2015. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Esetleg még tipp, hogy milyen ruhához vehetném fel? Linkelhettek is :) Keresgéltem de nem találtam túl sok szettet a neten.


Egyébként színben mi passzol hozzá, mert sztem nem túl sok szín! Van fekete szövetkabátom, az most ok. De tavasszal majd mivel vegyem fel? és a magassarkú cipő? Csak ami szintén piros lakk, vagy fekete? Vagy másmilyen is jó?


Én is félek h kicsit plázacicás, de talán ha kellően elegánsan öltözöm hozzá nem lesz az :)

2015. febr. 23. 10:14
 19/20 anonim ***** válasza:
Lakkot semmiképp, az túlzás. Egyáltalán nem plázacicás (persze ha ugyanilyen H&M-es táskát linkeltél volna be, az már nem lenne az...), inkább felnőtt, stílusos-elegáns nőhöz passzol, alkalmakra pl. kiváló. Fekete csipkeruhával, fekete magassarkúval el tudom képzelni, hétköznapokon pasztellszínekkel, inkább bézzsel. Fehéret, szürkét is viselhetsz hozzá. Más színnel nem tudom elképzelni, legalábbis én már nem vállalnék be mellé egy királykéket.
2015. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Formára jó, anyagra, színre nem, feketében tetszene.
2015. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!