Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek áll jól, milyen típusank...

Kinek áll jól, milyen típusank a vékonyított szárú nadrág, a csípőnadrág és a bő szárú nadrág?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A vékonyított szárú szerintem a vékony, magas lányoknak áll jól igazán. A csipőnadrág szerintem nincs annyira alakhoz kötve. A bő szárú, meg azokon akiknek kicsit vastagabb a combja.
2010. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

ha nagyon dagatt az illető annak semmiképpen nem

de ha normál alkatu akkor nagyon előnyösen kihozza az alakját

a bő szárú meg annyira már nem áll senkinek se jól hisz .. az még nagyobbá tesszi az embert és egy masszív testalkatú helyzetében ez igen előnytelen . max ne legyen az az igazi tapadós csőszárú gatyó

2010. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Széles csípőhöz, vastagabb lábhoz passzol szerintem az egyenesszárú nadrág. Csípőnadrágot ne hordjon olyan, akinek nagy a hasa vagy a feneke, mert nagyon kidobja, esetleg ki is buggyanhat belőle, ami nem szép. Bőszárú nadrág szerintem inkább a vékony lányokon mutat jól, kicsit szélesít rajtuk. Csőnadrág meg talán a normális, arányos alakú lányokon mutat jól, a ducikat kövéríti, a vékony lányokon meg olyan, mintha 2 ropin állnának, szerintem az úgy nem szép.
2010. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csípőnadrág: bárkinek jól áll, de akinek termetesebb a hátsója, annka különösen jó, mert optikailag kicsinyíti a fenékméretet. Vékonyított szárú (csőnadrág): kb. senkinek se, mivel aki nagyon vékony azt még vékonyabbá teszi, aki duci azt még ducibbá. Talán az átlagos alakúaknak (se nem kövér, se nem sovány) áll jól, de közülük is inkább azoknak, akiknek a hasuk totál lapos és inkább a csípőjükön/combjukon van a felesleg. A bőszárú nadrág szerintem csak a nagyon magas/nagyon vékony (manöken alkatú) lányokon áll jól, mert ez szélesíti az embert, ami nekik különösen jól jön.
2010. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!