Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a cipő milyen...

Szerintetek ez a cipő milyen korosztálynak valo?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2015. febr. 23. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát...nem is tudom...olyan 15-25 év között képzelem el valakinek a lábán...
2015. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenkin ocsmányul néz ki.
2015. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
3-6
2015. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akár egy 7 éves kislány is hordhatja, de egy folyton virágokba és lányos cuccokba öltözött 15 éves is hordhatja télen.
2015. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont olyan van mint a második képen, nagyon kényelmes. 42 éves vagyok..

De azt nem árt tudni, hogy ezekhez a bakancsokhoz megfelelő öltözék kell.

Mondjuk én nyugodt szívvel hordom, mert Angliában már kinőtték az emberek azt, hogy mások viseletén csámcsogjanak, így mindenki úgy öltözködik ahogy akar, senki nem szól érte egy szót sem.

2015. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13-22
2015. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15-22 kb.


Kisgyereknek nem igazán egészséges, csak alkalomszerűen, idősebben elkezd röhejes lenni, bár stílus és összhatás kérdése is.

2015. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A testvérem rendelte magának, csak kicsi lett ra es nekem adta. En 37 vagyok, es családanya. Mindenki azt mondja, hogy egy tizest letagadhatnek, es az alakom is olyan mint a huszonéveseké. De tudom nem is ez számít most. A lényeg az, hogy ok erősödnek hogy milyen jol áll nekem, megy a stilusomhoz. Ok külföldön élnek, ahol nem érdekel senkit ki hogy öltözik, ahogy előttem irta is az egyik valaszolo. De engem megis zavar egy kicsit ha otthon felvenném, mert rózsás mintát a tiniken látok leginkább, es emlékszem, ilyen bakancsot a középiskolás barátom viselt húsz eve, persze o feketét.

Amúgy nekem tetszik, ha külföldön élnék biztos engem sem érdekelne mások véleménye.

2015. febr. 23. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nyugodtan vedd fel.
2015. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, határeset. Én 30 vagyok, de már kicsit viccesnek érezném magam. Ráadásul fiatal felnőtteket oktatok, furán érezném magam, mintha közéjük akarnék tartozni.
2015. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!