Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Általában mi a véleményetek a...

Általában mi a véleményetek a turis ruhákról?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy csak én látom az emberekeket kicsit rongyrázóknak.Egyébként falun élek,és húzzák a szájukat a turis ruhákra,és inkább az újjonnal vett márkás ruhákat részesítik előnyben. Szerintetek cikis ,ha valaki sok ruhát a turiból vásárol?

2015. febr. 23. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobbszeretem újonnan venni a ruháimat valamilyen középkategóriás üzletben (tesco-f&f, c&a,takko,bershka) de ha arra járok, bármikor szívesen benézek egy turiba, mert azért vannak ott is alig használt márkás cuccok elég olcsón. Szóval a turizás az nekem ilyen hobbi, higy az izgatottság, hogy lehet találok valami szuperjó darabot, ami jó rám, és fillérekért megkapom :D szerintem semmi ciki nincs ebben. Persze aki onnan is a leggyűrötebb és elhasználtabb cuccot veszi meg, ott már elgondolkozom. De semmiképp nem gondolnám cikinek, mindenki az anyagi helyzetétől függően vásárolhatja meg a rukháit.
2015. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak márkás cuccaim és imádok turizni. Nagyon szép darabokat lehet kifogni +van az egészben egy kis kihívás is. :P
2015. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy hiába veszek újnak kinéző, jó állapotú ruhát a turiból, pár mosás után szétment eddig mind.


Úgyhogy inkább C&A, H&M, Orsay stb. boltokban újonnan veszem, de leárazáskor. Kb. annyiba kerül, mint egy jobb turis, és új. Régen jobban megérte ott vásárolni szerintem, ma már az újat is kb. utánam dobják szezon végén.

2015. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi gyakran veszünk új és turis ruhákat is. A turisban az a jó, hogy ha végigmész az utcán akkor nem jön veled szembe 3 ugyanolyan :D
2015. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Imádtam turiba járni, de ahol vásároltam, észrevehetően romlik a színvonal, ócskák a ruhák, a kínálat pedig kb feleakkora, mint amikor kezdődött nálam a turi-láz. Szomorú vagyok, mert nagyon sokat vásároltam ott.

Szóval a véleményem az, hogy szeretem a turit, és nem cikinek. Persze nagyon jól meg kell nézni, mit veszel, vannak pecsétes vagy szakadt ruhák, de olyanok is, amiket nem látszik, hogy használt, esetleg még címke is van rajta.

Én is falun élek, itt megy a rongyrázás, ha van rá keret, ha nincs.

2015. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Én Budán lakom, a második kerületben (persze azért a pórnép tagja vagyok, nem fizetős iskolába jár a gyerekem, nincs medencénk és társasházban lakunk, mint a "Rózsadomb" 95%-a), szóval itt a környéken rengetegen öltözködnek turiból (én is), meg öltöztetik onnan a gyereket (én is) a kamaszkor kezdetéig (akkor hirtelen mindenki egyforma divatcuccokat akar). Egyáltalán nem ciki.
2015. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!