Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg esélytelen hogy...

Tényleg esélytelen hogy legyen valakim, ha úgy öltözködöm ahogy nekem tetszik?

Figyelt kérdés

A hajam jelenleg kék,vállig érő.

Kicsit talán fiúsan öltözködöm.De szinte csak feketét hordok.Persze amennyire tudom követem a divatot. (Vagy tudom is én hogy mi a divat.)De csak azt veszem fel ami nekem tetszik.


A kérdést azért tettem fel mert anyám,apám a vének és az osztálytársaim itt osztják az igét hogy ilyen meg olyan gáz vagyok.

Szerintem nem.

18/egy leány



2015. febr. 23. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem állsz be a sorba, nehezebben fog menni, de szerintem ez nem hiba, te csinálod jól.

A lényeg, hogy ne legyél ápolatlan.

2015. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. Én lila hajjal, bakancsban, szakadt harisnyával találtam meg a másik felem. Aztán a külsőségek elmaradoztak, mind a ketten változtunk (főleg külsőleg).
2015. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem esélytelen, nem mindenkinek a külső az első szempont hála égnek, mondjuk ez a ritkább, átlagos kinézetűek is van gyakran h kevés vagy csak 1-2 partnerük jön össze.
2015. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem esélytelen, sőt! Nekem spec bejönnek az extrémebb csajok. Úgyh a kék haj nálam abszolút nyerő tulajdonság, ha külsőről van szó.


Mondjuk én régen metálos voltam, a mai napig azt hallgatok, de már nem öltözöm úgy. Értelemszerűen bejönnek hát a nem hétköznapi csajok :D


Persze ha egy lány nagyon fiús, az azért annyira nem jön be. Amennyire látom ezzel azért nem csak én vagyok így. Mondjuk nemtudom mit takar ez nálad, szóval hogy csak kapucnis pulcsit hordasz meg bakancsot, v ilyesmi. Persze a nőiesség nem csak a külsőn múlik, sokkal inkább a viselkedésen.


22/F

2015. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

(Kérdezte valaki azt hiszem.)

Nàlam az a fiús hogy kicsitt bő pulcsikat,bakancsot,szakadt gatyát meg hasonlókat hordok.

Ahol tanulok a sok csinibaba mellett még ez is annak számít.

Szépnapot.

2015. febr. 24. 07:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem reménytelen de nehezíted a saját dolgod ebben a tekintetben.

Nyilván egy hétköznapi ruhás, nőies csinos lány konszolidált hajjal előbb fog tetszeni egy helyes, normális külsejű srácnak mint te.

De ha a saját típusodon belül gondolkodsz akkor viszont neked van több esélyed egy szintén extrém külsejű fiúnál. A kérdés, hogy milyen barátot szeretnél, hétköznapibb megjelenésűt vagy extravagánsat.

Amúgy meg 18 vagy 2-3 év és kinősz ebből, legkésőbb amikor elkezdesz dolgozni mert ilyen külsővel nem lesz sok esélyed munkát találni.

2015. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a stílusod még csak-csak, de a kék haj... nagy divat, de nagyon ronda.
2015. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem vagy gáz

oylan partnert keress magadnak, aki téged szeret nem a ruháidat

2015. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

15 evesen meg oke ez a stilus de a veneknek van igazuk mert 18 evesen mar noisen kellene oltozkodnod vagy legalabb sportosan.. De ez a kek haj szerintem is nevetseges! En kinevetnelek :/ bocsi

Viszont cirkuszba bohocnak tuti felvesznek!:)

21N

2015. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 köszönöm a rendkívül érteslmes megnyílvánulàsodat.

Szépnapot.


Atöbbieknek köszönöm a válaszát.

2015. febr. 24. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!