Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Force 1 MID vagy...

Nike Air Force 1 MID vagy Nike Roshe Run?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mindkettő nagyon tetszik, de nem tudok dönteni. Nyáron is hordanám. Az Air Force lenne a nyerő inkább, de azt hallom sokaktól, hogy nagyon tömeg, felénk viszont konkrétan jóformán egyet sem láttam.


2015. febr. 26. 23:25
 1/9 anonim válasza:
Air force!
2015. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a roshe run is eléggé kezd tömeg lenni, szóval ez ne befolyásoljon. nekem amúgy a rr jobban tetszik.
2015. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A két cipő nem egy időszakra készült

olyan mint összehasonlítani az almát a körtével


az air átlag használatra van, akár tavasszal, összel is fel lehet venni,

a roshe peidg kifejezetten nyárra való, amikor mindenki mezítláb mászkál egy szál papucsban

ahogy nézem az anyagát, lehet benne akár úszni, vagy szörfözni is, illetve ugye be tudsz menni benne olyan helyekre (szórakozóhelyek) ahova papucsban nem engednének be


vedd meg mindkettőt


de lehetőleg próbáld fel mielőtt megveszed, főleg ha nem nike-t hordasz

2015. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

fél 1-es kedves válaszoló


tömeg, hol?


hány emberen láttál ma ilyen cipőt? :D

2015. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Air Force-ot vedd, az a lényeg hogy neked tetszik
2015. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 pesten elég sok emberen látni, főleg fiatal 'trendi' lányokon. bár tény, hogy annyira nem elterjedt, mint az air force vagy air max (még).
2015. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én csomó emberen látom az rr-t és az air forcet is szóval tényleg ne ez befolyásoljon
2015. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az air force ki fog menni a divatbol es feher szoval nagyon konnyen tud koszolodni! Roshe run azt vedd meg szerintem mert nekem is az van amugy azt lehet barmelyik evszakban hordani mert nem annyira vekony ..:) de azt vedd meg amelyik tetszik jobban..es igen vedd fel elobb oket es nezd meg hogy hogy all neked
2015. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tömeg nem tömeg kia fa%%t érdekel ha tetszik most őszintén szánalmas csicska az aki azt nézi hogy mia tömeg és mi nem, meghogy ki fog menni a divatból na és akkor mivan? pl akinek van 10pár Air Force 1-ja (igen Air Force 1 és nem csak simán Ai Force mivel fogaggyunk sokan nem is tudják de van Air Force 2,3,4,5,25,90 és 180 is de nem ez a lényeg) az ne hordja mert tömeg vagy mi? a kérdésedre válaszolva pedig Air Force 1-t vegyél és szard le h ki mit mondd!
2015. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!