Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú fel vehet fekete fényes...

Fiú fel vehet fekete fényes leggingset sport rövid nadrággal?

Figyelt kérdés
Csak úgy hétköznapra

2015. febr. 27. 07:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%
Azért hordják sokan ugye? És nem csak a fényes szteccs félérőt, hanem úgy általában. Tavasszal tuti sokan lesznek leggingsbe, még télen is így jártak, én is mert kényelmes és nem mutat az olyan rosszul magába.
2015. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát pl. ha bringával jársz, akkor praktikus. Ha meg csak úgy, akkor elég furán fognak nézni, de én megengedem. Tulajdonképpen tökre nem érdekel, miben jársz, úgyhogy azt sem értem, minek válaszolok. :D
2015. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%

Ami jobb, minőségi azokat nem biciklizéshez találták ki, hanem úgy általában, a fiúknál is lehetne divat ez a sztreccs fényes naci, de nálunk nem lett divat, normálisabb gondolkozású országokban gyakoribb.

De én úgy tapasztalom, a többséget nem zavarja ha meglát így, de persze van akik igen, van, hogy odasúgja a barátjának az illető, nézd mibe van, vagy van h bámulnak, vagy nagyon megdöbbennek, gyorsan szaladnak és újságolják a barátjuknak :D

Én nem vennék rövidnadrágot hozzá, mert pont így kényelmes magába, olyan pulcsit, hordj, ami hosszabb.

2015. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
13. Mackófelső is jó és meddig érjen le kb köszönöm
2015. febr. 27. 12:52
 15/28 anonim ***** válasza:
81%

Ennyire legalább:

[link]

De vannak a zsebes, nadrág fazonúak, ennél nem fontos:

[link]

2015. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%

Elég kirívó,bár lehet hogy egy városban nem lennél annyira feltűnő mint egy falun.

Meglep hogy ennyi toleráns női választ kaptál,mert általában még egy másik nőt is leszólnak ezért a nadrágért.

Amúgy nekem tetszik.

2015. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
12%
Nem! Te jo eg! Nagyon csunya! Varj, mig jobb ido lesz, es akkor majd felveszed azt a rovidnadragot.
2015. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
17-es, nem tudom miből gondolod, hogy hideg miatt akarja felvenni a leggingset? Téged ha ennyire irritál ha abba akar lenni, akkor nálad sincs sok tolerancia és megértés, ha valaki szeret valamit. Miért kell lehurrogni a sztreccs nacit? Sokan szeretik mert kényelmes, jól áll, vagány. A bő buggyos, lógós, trottyos nadrágosak gondolom nem irritálnak.
2015. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

"Ami jobb, minőségi azokat nem biciklizéshez találták ki,"


Ez mondjuk baromság az első betűtől az utolsóig. A technológiai ruházat, amilyen a kerékpáros felszerelés is, nemcsak drágább, de rendszerint jobb anyagból is van. Nem a kilencvenes évek kínai latex "biciklisnadrágjából" kell kiindulni.

2015. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak biciklisek akik drágább jó anyagúat hordanak, de általában amik vannak a Lidl-Aldiba olcsók ezeket veszik, ehhez képest írtam, hogy egy 10-12.000-es sztreccs naci Ég és Föld kinézetre és kényelemre is.
2015. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!