Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Maradjak a tűsarkúnál vagy...

Maradjak a tűsarkúnál vagy inkább sportcipőt hordjak?

Figyelt kérdés
télen nyáron 8-10 cmes magassarkúban járok egy éve. A ruhatáram is inkább elegáns (legginsek blúzok nőies ruhák) mintsem farmer és pulcsi. Az a baj, hogy észrevettem nagyon eldeformàlódott a lábfejem, gyakran elviselhetetlenül fáj, de nem tudok sportcipőre váltani mert akk új ruhákat kellene vennem. Táskáim is mind elegánsabb darabok. Sportcipőt akarok hordani legalább néhanapján.. De ahoz új ruhatá kellene. Mit tegyek? :/

2015. febr. 28. 15:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
vannak elegánsabb lapos vagy csak enyhén magas cipők, nem muszáj stílust váltanod
2015. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Most nagy divat hogy elegans darabokat hordanak nőies bakancsokkal. Vagy így télen pl a lapos, szűk csizma (lovaglócsizma) szin mindenhez felvehető, szoknyához, ruhahoz, leggingshez.
2015. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a magassarkú elegáns.

Nem a másik végletbe kell gondolkozni

2015. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Tudnál linkelni olyat amilyenre gondolsz?

Enyhén magasban kevés szép darabot találtam. Az a baj hogy már ilyen extravagáns "szexi" cipőkhöz szoktam.. És rettentő slamposnak esetlennek érzem magam lapos cipőben... Szerintem nálam ez vmi lelki eredetű kisebbségi konplexus v hasonló... Rögtön szégyenlem magam ha vki mellettem szép magassarkúban van én meg egy lapos balerinában...:/

2015. febr. 28. 15:16
 5/21 A kérdező kommentje:

2, eredetileg lovagló csizmát akartam hordani, de nem állt jól mert 39es lábam van (nő létemre) és hosszú benne a lábfejem

Ezért is nem hordok olyat ami lapos sarkú de nem sportcipő

Az ilyen sneaker félében (tornacipő) elviselhető a lábméretem

2015. febr. 28. 15:18
 6/21 A kérdező kommentje:
*komplexus
2015. febr. 28. 15:19
 7/21 anonim ***** válasza:

Tényleg van ilyen, komplexus

szegecses lofer?

Szép szandi

Nőies csizma.

2015. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Tényleg nem csak a két véglet van... járj nyitott szemmel, ha elmész egy cipőboltba, nehogy már ne vedd észre a lapos vagy közepes sarkú nőies, elegáns cipőket...


[link]

2015. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

elhiszem, hogy jobban érzed magad tűsarkúban, de ha nem bírja a lábad, muszáj mást is hordanod

vagy ha annyira nem bírod elviselni a lapostalpút, legalább ne tűsarkú legyen

[link]

most csak a sarkát nézd, ez magas is, de nem is tenné annyira tönkre a lábad

2015. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Utolso a deichmannos az tetszik!:)

Az utolso elotti google linkje annyira nem, nekem azok a kis sarkú cipők viccesek.

A szegecses lofer az jópofa de nem az én stílusom, valahogy nem tetszik.

2015. febr. 28. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!