Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű ez a ruha?

Milyen színű ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]


Vannak akik fehér aranynak látják és vannak akik kék feketének... Erre van valami tudományos magyarázat? És az hogy lehet hogy nekem elsőre kék fekete volt aztán kb öt perc múlva megnéztem újra és fehér arany lett? Vannak akik szerint két ruha van és hülyítik az embereket de nem hiszem mert biztos vagyok benne hogy én ugyanazt a képet néztem mindkét alkalommal és úgy volt eltérő színű... Nem értem :(



2015. márc. 1. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
98x kérdezzétek még meg ezt a szart. Ha visszaolvasnál minden 10. Kérdésben ez van kielemezve. Unalmas már.
2015. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig ugyanolyannak látom, mint eddig.
2015. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
színvak vagy ennyi... ez a ruha akkor is kék fekete
2015. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most megint kék fekete O.o
2015. márc. 1. 13:05
 5/6 A kérdező kommentje:
és újra arany fehér :DDD
2015. márc. 1. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 1x ilyen, 1x olyan, pedig ugyanazt a képet nézem, olvastam angol cikket a tudományos magyarázatról, de igazából elég annyi is, hogy ha 2 ember néz valamit, és megbeszélik, hogy az a valami zöld, akkor sem ugyanolyan színűnek látják :)

Szar a kép a ruháról, így az emberek többsége arany-fehérnek látja, kb 20-30% pedig fekete-kéknek.

2015. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!