Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ehhez hasonló táskát?

Tudnátok ehhez hasonló táskát?

Figyelt kérdés
[link] ilyesmi hátizsákot szeretnék (ilyen színben, hasonlót, tulajdonképpen iskolatáskának),csak egy kicsit nagyobbat és nyilván olcsóbbat, csak most így ezt találtam. honnan tudnék szerezni ilyet?? linknek/ boltnak örülnék :))
2015. márc. 1. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

vadász hátizsák hasonlít rá. esetleg nézz neten használtat, újonnan szerintem ez sem olcsó, bár nem ismerem a vadász "öltözetet". vagy esetleg vans-ből is vannak hasonlóak, színben nem tudom h van e ilyen.

esetleg vintage hátizsák is hasonlít rá.

ebay-en biztos lehet kapni, csak ott macerás a rendelés. ha van a közeledben vans táskát áruló üzlet érdemes lenne bemenni és megtudakolni. nálunk soletosoul-ban az eladó jó arc mondta ha bármit kinézünk és tuti kell nekünk a vans.com-ról vagy nem is tudom milyen oldalt mondott már, ő megrendeli nekünk de az pár hét mire megjön. de tavaly itt-a városomban- már az árkádban is lehetett kapni. esetleg még turiban is elő fordulhat. én kisebb fekete bőrt vettem 1500-ért. zöld textil anyagúak voltak, nagyobbak 3000 környékén árusítva.

2015. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) megpróbálok ilyen helyeken szétnézni
2015. márc. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!