Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony nőknek milyen ruhák...

Alacsony nőknek milyen ruhák illenek?

Figyelt kérdés

Mutatok egy példát:


[link]


Ez a ruha nekem nagyon tetszik vagy Ehhez hasonlók. Nem tudom eldönteni, hogy a 158cm magasságomhoz milyen ruha illene.


(Nővérem azt tanácsolta, hogy hordják nyugodtan szoknyát mert, vékony vagyok. Térd feletti szoknyákat ajánlotta, de nem az extra miniszoknyát.)

Ezért gondoltam, hogy ez a fehér ruha jól állna.


A link-ben mutatott ruha kis mellű nőknek is előnyös?

Milyen ruhát, felsőrészt hordhatok amiben nagyobbnak mutatkozik a mell?

A köralakú kivágás úgy érzem előnyös, mint "V" akakú kivágás.


Nők tanácsát és véleményét várom! Kort írj!

Ellentétes példákat is írhatnátok. Pl.: mélyen dekoltált ruha!



2015. márc. 2. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a ruha a határesetek közé tartozik.

Egyrészt jó, mert egyszínű (alacsonyaknak a nagy mintás dolgok nem jók), viszont ami kicsiknek nem előny az a ruha keresztbe vágása az övvel. Ugyanakkor mivel nem derékon van az öv az alsó részt még hosszítja is. Ha kicsi a melled akkor az a kérdés mennyire kicsi mert alapvetően szintén a mell alatt varrott ruhák nem túl előnyösek. Viszont ha megnézed a modellnek sincs extra nagy melle és szerintem még jó is neki, mert oda viszi a tekintetet. a hossza jó, engedi a lábból még a comb egy részét is látszani, ami még hosszabbá teszi a lábat, főleg így magas sarkúval


Látatlanban nem tudnám kifejezetten ajánlani, de kb. annyi érv van ellene mint mellette és akár jó is lehet.


A V kivágás kicsit keményebb, férfiasabb viselet, mint ahogy a kockás és a csíkos is. Amennyiben a személyiségedhez jó akkor hordhatod, de ha puha, nőies, lágy dolgokat szeretnél akkor inkább hanyagold.


Lehet kapni pánt nélküli melltartót, vagy vannak egy-egy alkalommal a mell alá ragasztható cuccok (nevüket nem tudom) amik megemelik a mellett.


163 cm magas,30+ nő.

2015. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)


Kort nem is írtam... Amúgy 25 éves vagyok.

Sajnos 16-18évesnek saccolnak, ha meglátnak, s ezért is szeretnék nőiesebben öltözni. :)

Családtól, rokontól nem szoktam tanácsot kérni. :(


OFF:


Gondolkodtam hogy szakembert keresek, dehát nézve az árakat, horror! :-/ Nem tudom megérné-e!

Vélemény erről? ---> Stílus tanácsadót keresni!

2015. márc. 2. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamikor voltam szín tanácsadáson. Sajnos nem tudom hol dolgozik az, aki nekem adott tanácsot, pedig őt szívesen ajánlanám. Nagyon nagy élmény volt ahogy egy meleg színen egy arany színű lánc volt, egy hideg színen egy ezüst színű és mi történt mikor megcserélte a kettőt. Anno azért mentem hozzá, mert voltak színek amikben szinte betegnek éreztem magam. Akkor ugyan drágának éreztem, de sokszorosan megérte, hogy azóta színben minden ruhám rendben, legfeljebb a szabásukra jövök rá később, hogy nem annyira jó. Érdemes elmenni mert egész életre szól. Nézz jól körül, hogy kihez mész és én a szín tanácsadást is javaslom :)


Ha nem mész el tanácsadásra akkor azt vedd meg amiben jól érzed magad. Azelőtt azt csináltam, hogy felpróbáltam egy ruhát és ha másnap is azt gondoltam, hogy jó lesz akkor visszamentem érte.

2015. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szintén off: örülj neki, bár tudom, hogy most néha bosszantó, azonban valószínű, hogy mindig fiatalabbnak fogsz látszani, ami tapasztalatból mondom, hogy később elég kellemes élmény :D
2015. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én sokszor mellé fogok ruhaügyileg.

Mivel a kapucnis pullóver éket imádom.

S nem tudok elszakadni ezektől. Néztem neten egész ruhát. Csak nem tudom eldönteni illene-e az alakomhoz.


Mostohám próbál ruhákat venni. Ami nagyon nem tetszenek.


Pöttyös ruha a divat ebben az évben?

Előnyös a 158cm magasságomhoz? Vagy abban is tinilánynak néznének?


Mutatok párat ruhát ami tetszik:

[link]


[link]



[link]

2015. márc. 3. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!