Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpress Converse, Vans,...

Aliexpress Converse, Vans, egyeb cipok, mennyie egyertelmu rajtuk, hogy replika?

Figyelt kérdés
A kerdesem arra iranyul, hogy mondjuk ennel a ciponel [link] van-e Converse jelzes, es ha igen, az mennyire latszik rajta, hogy nem eredeti ? Vagy akkor mar jobban megeri benevezni egy ilyenre [link] ? Vagy ez se eredeti ? Varom a tapasztalatokat :D

2015. márc. 3. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
conversenél én annyit tudok h az orrát oldalról kell nézni és ha kicsit kipúposodik akkor eredeti. de nem tudom ez mennyire igaz. a második képen púpos. az elsőn nem.
2015. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

converse-nél kit érdekel

rengetegen másolják

2015. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Biztos, hogy nem igazi

Egyébként nem hiszem, hogy rosszabb minőségű lenne :D

2015. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem eredeti, az tuti. De én is rendeltem Aliexpressről és kb semmiben nem különbözik az eredetitől.
2015. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi :) Abban az esetben az nem erdekel, hogy nem eredeti, amig kinezetre teljes mertekben megegyezik az eredetivel. Ezert voltam kivancsi arra, hogy az elso linkelt az megfelel e ennek a kriteriumanak :)
2015. márc. 4. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az nem is igaz. Szóval felejtsétek el a 5 ezer forintos airmaxet, meg a 3 ezer forintos van authenticet. Eredeti cipőből is lehet olcsóbbat kifogni szezon végén, de az is max 20-30% kedvezmény, nem pedig 80-90%.
2015. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megint nem a kerdesemre kaptam valaszt :((((
2015. márc. 25. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
ez az a tornacipő amihez a converse semmilyen olyan plusz dolgot nem nyújt mint a kinai másolat, csak 6-8x annyit kér érte. Mert ennek a tornacipőnek az értéke 2-3e forint, nem több.
2015. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, a pontozásnál meg tudos nézni a véleményeket, tesznek fel képeket is. Teljesen olyanok, mint az eredeti :) 19 dollár körül mozognak, azokat nézd, én is most tervezek rendelni, csak kicsit felment a dollár..
2015. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen mindenkinek ! vegul nem merek "belevagni" a dologba. learazasnal is kifoghatok egy converse-t vagy egy vanst 30-40 dollarert, az legalabb tuti. az ebayes par dollaros kis szirszaroknal mindegy volt, de egy 30 dollarnal mar nem. inkabb megyek, veszek egy ebook olvasot :D
2015. ápr. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!