Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse vagy Converse replika...

Converse vagy Converse replika tornacipő?

Figyelt kérdés

Nézegettem a Converse tornacipőket de sajnálnék 20ezer ft-ot egy vászon cipőre mikor sok rá a panasz, negatív vélemény, hogy hamar szétmegy stb. Ezért, gondoltam rá, hogy olcsóbban kéne beszerezni. Vaterán van 5.500ft-ért új. Elolvastam a kommenteket, az eladót, hogy értékelték és több ezer elégedett vásárlója van. Azt írták, hogy ugyanolyan teljesen mint az eredeti és semmi különbség nincs köztük, megvannak elégedve a minőséggel stb.

Olx-en is találtam 5.500ft-ért itt az eladó garanciát vállal rá, hogy eredeti és visszafizeti ha nem. Eredeti dobozban kapjuk. Ha több ezren vásárolnak tőle az azért jelent valamit, az a sok pozitív vélemény és akkor ezekszerint rengeteg ember replikában járkál?



2014. máj. 24. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
A Converse egy divatos tucatcipő. Nem az értéke miatt árulják annyiért hanem a márkanévért. Számomra már alapból "gáz" ha valaki csak a név miatt vesz meg valamit, nem azért mert milyen jó a minősége stb. (egy rolex órát megértek mert az legalább minőségi, egy Armani öltönyt megértek mert az is szép na de egy tornacipő ??). Szóval az eredeti vásárlását sem preferálom de legalább aki megveszi az az original terméket veszi aminél van esély arra hogy ér is valamit. A nálam totál érthetetlen mikor valaki replikát vesz és a divathajhász majmokra akar hasonlítani. :D Miért? Ráadásul pénzt ad ki valamiért (akár több ezret) ami nem eredeti (sokszor lerí róla hogy nem eredeti)... Ha annyira tetszik neki tegyen félre és vegyen egy eredetit. Ugyanez vonatkozik a Nike Airmax-re leszámítva azt hogy ott az eredetivel sincs bajom mert egy masszív sportcipőről beszélünk nem egy vászon tornacipőről.
2014. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem replika van. Nem adok ki 20e ftot egy sima tornacsukáért, de amúgy szeretem a tornacipőket. Én 3800 ft-ért vettem Aliexpressről. A rendelősek is innen veszik, ne legyen az az illúziód, hogy eredeti, mert nem az..viszont bementem márkaboltba, összehasonlítottam és az ég világon semmi különbség nem volt köztük. Jól is bírja, szóval nekem ennyit nagyon megért.
2014. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem eredeti akkor a kínai miért nem jó? Én csak ezt nem értem... Mitől lesz jobb hogy rajta van egy embléma?
2014. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: vol sima kínaim is, de az valahogy sokkal gagyibbnak tűnik és hamarabb szétment..ez jobban néz ki és jobban is bírja.
2014. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!


Betudnád linkelni, hogy aliról melyiket rendeljem ami full ugyan olyan mibt az eredetiek? Nagyon hálás lennék érte :)


Azért, Converse replika és nem kínai mivel azok kinézete nagyon gagyi, nem tetszik. De a Converseét imádom kinézetileg! Ennyi az egész.

2014. máj. 24. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Elküldtem üziben, nem tudom, hogy itt mennyire szabad reklámozni:D
2014. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
a sok buta magyar, csak itt van az , hogy konverz fú de gáz 30 egy tornacipő. azért kerül 20-30 ba a Converse, mert nem kínai tornacipő, szerintem ezzel mindent elmondtam.
2014. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, hogy miért jobb a hamis dolgokat megvenni...

Én converse cipőt hordok, mert jól bírja és kényelmes illik a stílusomhoz, de eszembe sem jutna hamisítványt venni. Ha nincs rá pénzem akkor spórolok és úgy veszek eredetit. Igaz ez minden más márkára is.

És ha akciósan veszed akkor nem 20 ezer. Én legutóbb rövid fazonút vettem tizen valahány ezer helyett 5600Ft-ért. Csak szét kell nézni!


A vicces az amúgy, hogy én pl air maxet árultam a neten eredeti garanciás blokkos. A vevő kereste belinkeltem fényképekkel mindennel. És megvette ugyanannyiért a hamisítványt. erről ennyit :)

2015. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 askingcat666 ***** válasza:
Igen rengeten járkálnak replikában,de hogy miért az rejtély..Sokkal jobb érzés spórolni valamire ami eredeti,megfogni az eredeti dobozt,zacskót és örülni,hogy van egy tökéletes terméked ami nem sok embernek van mert drága.Gondolok itt Converse,Chanelre bármilyen márkára.
2017. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!