Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért vesztek farmert...

Mennyiért vesztek farmert mostanában és hol?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én általában akciósan veszem meg. Springfield, Mango, Orsay, Cameau. Itt akciósan max 5000-ért ki lehet fogni jókat, ha szerencsém van még méret is van belőle.


Eredeti áron is itt szoktam venni, de az ritkább, mert ugye akkor 10.000 körül vannak. Igazából szinte minden boltban ilyen árak vannak úgyhogy nehéz :)

2015. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is akciósan 4-5 ezerért, a sima kéket szeretem minta meg szaggatás nélkül, többet nem adnék érte

általában New Yorkerben

2015. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 8 éve vettem egy Levi's-t és még mindig olyan mint újkorában... Szerintem megéri
2015. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Turkálókban.

Kilósban kb. 1000-1500 Ft-ra jön ki egy darab.

Darabárasban változó. Valahol 500 Ft-ért is kapok (és van egy ilyen 500 Ft-osom, ami 6 éves, LoL), Hádában 2000-3000 Ft, ha nincs akció.

2015. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vasárnap vettem egy matt fekete farmert a C&A-ban
2015. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utoljára a H&M-ben vettem egy kék és egy fekete farmert, egyszerű egyszínű skinny fazonú nadrágok. 3800 Ft / db volt az áruk. A kedvenc farmerom Mango, outletben vettem kb. 1 éve 4000 Ft-ért.
2015. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
őszintén szólva amit vettem a H&M ben nadrágot két hónap alatt szétment. szia 8000. vettem két nadrágot a tallyban leárazva 6-6000 ért az egyik már szétszakadt, a másikat egyszer- kétszer vettem fel idáig. promodban akciósan vettem még egy nadrágot ő még elég jól bírja 2 hónap után. DE amit négy éve vettem kínaiban 4000 ért semmi baja :'D M-es méretem van kissé összeér a combom ált. ebből az okból vékonyodik el a combomon a nadrág, de azt már nem tudom elképzelni h a dereka szakad el vagy a lábszárán. csípőm nincs csak a combom izmos, így találok magamra nadrágot.
2015. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!