Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpress-ről vélemények?...

Aliexpress-ről vélemények? Aki rendelt már onnan, mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 08:14
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen, én személy szerint imádom.Sokkal egbízhatóbb mint az ebay és gyors.Remélem segítettem
2015. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A cég nagyon megbízható, a termékek minőségével volt már gondom. De pár dolláros cuccoktól nem is várok minőséget.
2015. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyrészt órát szoktunk rendelni!

Eddig nem volt olyan , ami elromlott volna!

2015. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

még nem rendeletem onnan, de szerintem fogok, mert sok olyan dolgot találtam ott olcsón, ami tetszett

kb bármit tudsz onnan venni és sokkal jobb áron, mint egy boltban

bár így azt se tudod pontosan milyen, a ruhákat meg ugye így nem lehet felpróbálni

de szerintem megéri megpróbálni, mert ha jó akkor jól jártál, ha meg esetleg nem és olyan, még mindig el tudod adni

2015. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is csak pozitívat tudok róla mondani. A lényeg az, hogy csak olyan eladótól rendelj, akinek minimum 95%-os az értékelése, és olvasd el alul a kommenteket, onnan is sok minden kiderül a termékről.
2015. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eddig ékszert meg ledszalagot:) rendeltem onnan és nem volt vele baj. Gyorsan kihozták és meg volt minden. A termék minősége meg az eladótól függ, az nem az oldal hibája, ha valami nem olyan mint gondoltuk. Én eddig elégedett voltam mindennel, de nyilván innen nem csúcskategóriás dolgokra kell számítani. A feedback-eket mindig el kell olvasni szerintem meg tényleg olyantól érdemes rendelni, akitől már sokan rendeltek.
2015. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is órát szeretnék rendelni, nagyon szépeket látta, fillérekért.
2015. márc. 8. 13:05
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudna nekem valaki abban, hogy az aliexpress.com oldalról hogyan kell rendelni?

Kell vámot fizetni? Előre kell fizetni? Forintban?

köszönöm

2015. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem:) Nagyon megbízható,és kb. 2-3 hét alatt kihozzák.Valóban jobb mint az eBay!
2015. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!