Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóbeli nyelvvizsgára mit...

Szóbeli nyelvvizsgára mit illik/nem illik felvenni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.Mindegy,hogy szoknyát,vagy nadrágot veszek?Egyik sem "illetlenség"?Másik kérdésem,hogy ha szoknya,akkor meddig érhet?Például térd feletti jó?És,ha a szoknyához veszek egy magassarkú bokacsizmát,az nem kihívó,ugye?

A harmadik:elég ha csak elegánsan megyek,vagy fekete fehér legyen?


Sok kérdést tettem fel,de az eddigi kérdések közül ennyire sehol nem szedték össze,amiket kérdeztem.Már voltam egyébként nyelvvizsgázni,de 2 éve ,és már nem emlékszem.


2015. márc. 8. 22:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Akár szoknya,akár nadrág,mind a kettő fekete lenne.És a bokacsizma is.
2015. márc. 8. 22:07
 2/8 A kérdező kommentje:
Bokacipőre gondoltam,nem bokacsizmára.Most a "bokacipős" variációt nézzétek.
2015. márc. 8. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete -fehér öltözék illik. Mindegy hogy nadrág vagy szoknya. A térd fölötti szoknya jó, lényeg hogy ne legyen mini. Bokacsizma helyett pedig egy egyszerű fekete magassarkút.
2015. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Végül nem is bokacsizma,hanem bokacipő,csak elírtam :D

És,a kérdésben is elírtam valamit,most látom: *sok kérdést olvastam el


De,az elírásoktól függetlenül köszönöm a válaszod. :)

2015. márc. 9. 08:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szokásos ünneplő összeállításban voltam szóbelizni. Fekete szoknya, fehér blúz. De ha van valami alkalmibb blúzod, felsőd, ami nem fehér, felveheted azt is, csak legyen elegáns a megjelenésed, hogy lássák komolyan veszed a dolgot. :D
2015. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell fekete-fehér, csak legyen kicsit alkalmibb.

Szép ing, szoknya vagy nadrág teljesen mindegy, illetve a hossza is. Nem fogják nézni, csak legyen elegáns.

2015. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban voltam nyelvvizsgázni, és fekete-fehérben mentem. Nadrág volt rajtam, mert hideg volt, és fekete, magassarkú bokacsizma. Volt, aki szakadt farmerban jött sima pólóval, volt aki koktélruhában... Végülis mindenki átment. :D
2015. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!! :))

Szerintem végül a nadrág mellett döntök.

2015. márc. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!