Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Balett cipőt vagy ami hasonló...

Balett cipőt vagy ami hasonló mokaszint fiúk miért nem hordanak?

Figyelt kérdés
A fiúk is balettoznak, akkor ha azt nézzük ők is hordhatnák utcán is, vagy a mokaszint, hisz kényelmes, könnyű, miért nem divat?

2015. márc. 9. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hordani hordanak de nekem például nem tetszik ahogy áll a fiúkon. Valahogy nem a férfiasságot sugallja....szerintem
2015. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Utcso!

Lanyokon az acelbetetes bakancs a noiesseget szimbolizalja???

Kerdezo!

Azert mert a fiuk sok kenyelmes ruhanal nem a praktikat veszik figyelembe,hanem hogy az idegenek mit szolnak!

2015. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
mert b*zis
2015. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a balett cipő félék még a nőkön is rondák és nem is kényelmes utcai viseletnek mivel túl vékony a talpa.
2015. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem sokan megy benne akkor jó, akkor ha nem áll jól lányokon, akkor fura, hogy ennek ellenére népszerű. A női balettcipő bzis, de nem is lenne jó átlag férfi lábra, jobban ilyenre gondoltam: [link]
2015. márc. 9. 17:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nem sokat megy benne akkor jó bocs elírtam.
2015. márc. 9. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen cipot altalaban a felvagos gazdagokon latok kulfoldon...meg en csakis az olyan emberekhez tudom kotni ezt a fajtat. Nem tudom miert, de ez van :D :D
2015. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na látjátok, azóta divat lett, se nem bzis, se nem felvágós, csak egyszerűen divatos.
2016. szept. 5. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!