Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruházati méretjelölések...

Milyen ruházati méretjelölések vannak még a felsoroltakon kívül: SKINNY FIT; SLIM FIT; REGULAR?

Figyelt kérdés
Melyik mit jelent?

2015. márc. 10. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Boot/Trapéz:

Bővülő szárú


Regular:

Normál, egyenes szárú


Slim:

Szűkebb szárú, fenéken és combon általában kicsit feszülős


Skinny:

Egész szűk, vádlin is feszül, és a jobb skinny csőgatyák sztreccses anyagúak.


Super-Skinny:

mindenhol feszül, még bokánál is. :) Ezek mindig sztreccses anyagúak, mivel annyira szűk, hogy különben fel sem lehetne húzni, mert a lábfejen és a saroknál nem lehetne áthúzni, ha nem nyúlna az anyag. Viszont a sztreccses anyagnak köszönhetően nagyon kényelmesek is. :)

Vékony sportos alkatú fiúknak ez a legjobb választás, mert szépen kiemeli az alakot. :)

2015. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Nyáron a teljesen passzos nem kényelmetlen, mivel sztreccsesz, amely anyagban van műszál is? Nem fülled bele az ember?
2015. márc. 10. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is teljesen passzost hordok, és nekem kényelmes még nyáron is. Nem fülledek bele jobban, mint bármely más nadrágba. 35 fokban nyilván bele lehet fülledni, de akkor a hagyományosba is.


Nyáron amúgy is rövidgatyát hordunk, de én abból is a sztreccseset szeretem, van is egy olyan kedvenc feszülős rövidgatyám, ami egy csőgatyából készült a szárai levágásával, és felvarrásával. :)

2015. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem boot, hanem bootcut. Van még loose fit/relaxed fit, (férfi nadrágoknál, ez egy hajszállal bővebb csak a regular fit-nél), és láttam már olyat is ahol ennek a helyére volt beírva hogy chino.


Hosszra is vannak jelölések, ha jól emlékszem P, R, T (petite, regular, tall, azaz alacsony, átlagos, magas).

2015. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A férfi ingeknél is van hasonló jelölés, nem de?
2015. márc. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!